acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

mrb kızlar benimde adetim 5 gün gecikti ama genelde düzensiz olduğu için bekliyorum hemen test yapmadım ,çok fazla belirtimde yok sadece iştahım açıldı inşallah hamileyimdir böyle hiç belirti yaşamadan hamile olduğunu öğrenen varmı acaba.....

aralık ayının 6sında ilişkiye grdim ertesi gün hapı içtim her ayın 15gibi adet görmem gerekirken adet günüm gecikti korktum aralık ayının 18inde gebelik testi aldım sonuç pozitif çıktı ancak birgün sonra adet görmeye başladım... hiç bişey anlamadım bu işten ben hamılemıyım deılmıyım normalmi bunlar kızlar yardım lütfen?

kızlar adetim 2 gün gecikti hiç gecikmezdi sadece ilk evlendiğimde 10 gün gelmemişti oda stresti sanırım. karnımda şişlik var bayağı hende çok istiyoruz olsun. iştahım açıldı kabızlıkta var ama bulantı falan yok sadece biraz akıntım var gibi. bana cevap yazın nolur hamilemiyim acaba.

inşallah hamilesindir canım,mide bulantısı için daha erken zaten,bi test yap istersen evde yarında gecikirse 3 gün olacak çıkar sanırım...

mutlaka okuyun

merhaba arkadaşlar. ben dört aylık evliyim. bebek sahibi olmayı çok istiyordum ve başıma gelen bir olayı sizinle paylaşmak istedim.geçen ay regl dönemimin başlamasına 10 gün varken kahverengi akıntım olmuştu kasıklarımda batma şeklinde ama devamlı olan ağrılar mevcuttu. ardından regl olmama yakın özellikle sol kasığımda şişlik gözlemledim. doktora gitmeye karar verdim ve evimin yakınındaki bir hastaneyi tercih ettim. kan ve idrar testi yapıldı. hamile değildim ama idrar testinde yanma yada ağrı şikayetim olmamasına karşı yoğun iltihap var denildi. akşam da regl oldum. ertesi gün idrara sıkışık doktora tekrar gittim kistler var bebek düşünme dedi, üç gün dört çeşit antibiyotik kullandım. böbrek ağrısı çekmeye başlayınca kayınvalidemin arkadaşı olan bir başka doktora gittim. ve bana ne iltihap ne de kist var. böbrekler gidiyormuş az daha dedi. ultrason filminde yumurtalık bile görünmüyordu düşünün. tavsiyem şu doktor seçiminde çevrenizi iyice araştırın yoksa yanlış tedaviler istenilmeyen sonuçlar doğurabilir. bebeğin olması içinse hiç bir engel yokmuş. ve tüm o gözyaşlarım boşuna imiş. allah herkese hayırlı zamanında hayırlı evlatlar versin.

Arkadaşlar merhaba; bende yeni üye oldum sizlerden yardım istiyorum
Ben en son 19 Aralıkta regl oldum, hesaplamalarım 31 aralık ila 6 ocak tarihleri arasında yumurtlama dönemim olduğunu gösteriyor.. 31 aralıkta, 1 ocakta ve 3 ocakta ilişkiye girdim.. dün eczaneden aldığım testi uyguladım ancak malesef negatif çıktı.. adetime bugün itibari ile 8 gün var.. testin sonucuna güvenebilir miyim sizce? hamile olduğumu düşünmüştüm, çok fazla akıntım var ve belim çok ağrıyor.. karnımın alt bölgesinde ise şişlik var ancak üşüttüm mü bilemiyorum :(( bebeğim olsun çook ama çok istiyorum.. şu an kan tahlili yaptırsam kesin sonuç alabilir miyim?

Geri