acaba hamilemiyimdir

gunaydın emınecımm dun test aldımaksam yaptım once bırsey anlamadım tekcızgı cıktı sonra defalarca ınceledım sımdı ısakta baktım ıkıncı cızgı cok sılıksekılde gorunuyor ay elım ayagım tutredı.))

canim bu cook iyiye i$aret ama regl günün 11de, o gün tekrarla testi o zamanda cift cizgiyi gördünmü doktorunu ariyabilirsin.... hadi kiz insallah bi hamis daha katilir aramiza....

ya nasıl ıncelıyorum ama bır bılsen ıyıce ısıga tuttum ve cok ama cok belırsın bır skılde ıkıncı cızgı gorunuyor ay cok heyecanlıyım ya

ya nasıl ıncelıyorum ama bır bılsen ıyıce ısıga tuttum ve cok ama cok belırsın bır skılde ıkıncı cızgı gorunuyor ay cok heyecanlıyım ya

allah gönlüne göre verir insallah... dedigim gibi 5 gün sonra tekrarla testi... silikde olsa cikarsa doktoruna gider kan testi yaptirirsin.... bende heycanladim simdi :)

arkadaşlar bende dün test aldım yaptım ama kocaman tek çizgi çıktı belki erken diye diger çizgi saklanıyodur ümidimi kırmicam 9 haziranda doktorumdan randevu aldım umarım hamişimdirr

arkadaşlar bende dün test aldım yaptım ama kocaman tek çizgi çıktı belki erken diye diger çizgi saklanıyodur ümidimi kırmicam 9 haziranda doktorumdan randevu aldım umarım hamişimdirr

canim randevumu aldin bendende hizlisin :)
yaa aslinda erken gebelik testleri bile... en erken adet gününde yapiliyor.... siz baya hizlisiniz :) ben adet günümde yaptim ozaman bile cok silik cikmisti... hamile olsanda simdi cikmamasi normal yani.... hayirlisi olsun... insallah hamissindir...

umarım kızlar hersey gonlumuzce olur hayalkırıklıgı yasamayız ama umudum oldu ıste gıdıp gelıp bakıyorum yok ya ıkıncı cızgı bayagı sılık ama varrrrr

emıne sen ne dusunuyosun pekı hamıs bır melek olarak:)))

canim benimde cok silik cikmisti, hatta inanmamistim, ama biraz arastirdim... hamillik testlerinde silik bile ciksa hamilesin.... bana sorarsan kaptirma kendini yinede.... insallah hami$sindir ama degilsende cok üzülürsün.. kiz gelsenize bizim topige "mercimek sevdalilari" orda bi sürü hamis ve hamis kalmak isteyen bayanlar var, onlarinda fikrini al :)

emıne mercımek sevdalılarına gıremıyorumkı bır turlu ya bıde bısey dıycem cevapların ıcın tsk ederım ama uzuluyorum sen boyle yazınca ne bılıyım haklısın gercı ama umutsuz bır cumle olunca uzuluyorum

betul-betul canıım kardeşimin hanımına test yaptık testte ikinci çizgi hafif silik çıktı benim bebişim 15 yıldır olmadığı için bu bebeği çok istediğimizden hemen aynı gün bir daha test alıp yaptık bu sefer ki test değişikti nett olarak ikinci çizgi çıktı adetindende sadece 6 gün geçmişti:) şimdi Allaha şükürler olsun 3 aylık hamile inşallah canım hayırlısıyla senin ve tüm istiyenlerin bebişi olsun kendini kasma ve heycan yapma canım rahat ol.:)

Geri