gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acı Hıyar Nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Acı Hıyar Nedir lütfen bilginiz varsa bilgi verin bana arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acı Hıyar Bitkisi Nedir
    Bitkinin meyvesi, suyu ve kökleri tedavi edici özelliğe sahiptir. Bazı ağrı ve sızılara iyi gelir. Akrep ve yılan sokmalarında kökleri dövülerek ısırılan yere dökülür. Uyuz kaşıntılarına iyi gelir. Bitki suları kaynatılıp soğutulduktan sonra, mutlaka mikropsuz, steril bir tülbentle süzülmelidir.

Acı Hıyar Nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hıyar

hıyar

Salatalık.Kişinin başkalarının tutumu yüzünden zor durumda kalacağına işaret eder. Kişi hıyarı yerse, iftiraya uğrar.Vaktinde olmak sartiyla taze hiyar görmek, güzel sözler isitmege, veya bir kadinin kendisini sevmesine, bu hiyar-dan yedigini görmek, o kadinla evlenmege ve murada ermege delalet eder. Ebu Sait ve Kirmani üstatlara göre, rüyada hiyar görmek, her sekilde hayirlidir. Menfaat ve...
  2. Deniz Hıyarı

Deniz Hıyarı

deniz hıyarı yemeği deniz hıyarı yemekleri nasıl yenir Deniz hıyarları şekilsiz hayvanlardır ama diğer canlılar için değerli bir yiyecektirler. Deniz hıyarlarının bazı türleri planktonları yakalayabilmek için yapışkan bir uzantı ve çok yönlü dokungaçlar kullanırlar. Alt katmandaki dokungaçlar gezindiği yerdeki yiyecekleri yoklamaya yarar. Ayrıca çok şaşırtıcı bir savunma yöntemine...
  3. Ne Kadar Acı:(

Ne Kadar Acı:(

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Acı Karpuz Nedir

Acı Karpuz Nedir

Acı Karpuz Nedir bilen var mı geçen duydum merak ettim Acı Karpuz Nedir diye:)
  5. Açınım Nedir merak ediyorum

Açınım Nedir merak ediyorum

Açınım Nedir aranızda bu kelimenin anlamının ne olduğunu bilen var mı şayet var ise lütfen bana da yazsın harbiden de çok merak ediyorum bu Açınım Nedir diye:S

Sayfayı Paylaş