acil cevap lazım | Melekler Mekanı FORUM - 30 Ağustos 2016

acil cevap lazım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya arkadaşlar ben 15 yaşındayım ve 36 ytl borcum var tamam fazla bir para değpil fakat bana göre fazla.
    annem ile babama diyemiyorum çünkü kızarlar.
    ya nasıl ödüycem bilemiyorum lütfen yardım edin. ne yapmam lazım.ne olur yardım edin.

hep arkadaşım yüzünden oldu sınıfa avon satan bir kız girdi dediki ben avondan malzeme satıyorum alıcak olan varmı dedi ben sadce ilk başta 18 ytl lik malzeme alıcaktım fakat arkadaşın biri illaki bunuda al bak bu çok güzel çok güzel kokuyor falan dedi bende gaza geldim aldım. şimdide kız beni sıkıştırıyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin en azında benim için dua edin...

2. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

ödemek zorundasın tabiki o kızda zor durumda kalır yoksa.annene söyle.

4. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    sn 5 liralık yufka parası bile zorlar beni dememiş miydin? tamam daha küçüksün ama orda 5 liralık şeye giremem diyip bunu yapmaman gerekir. ayrıca sana bi uyarı avon malzemeleri kullanma ;)

*AyLinciK ve esname bunu beğendi.
  5. esname

esname Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bencede avon kullanma derim sağlıksız. ürünleri kullanmadıysan sat veya iade et olmadı mecburen ailene söylemelisin

*AyLinciK bunu beğendi.
  6. Shirine

Shirine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Annene soyle bence en azindan yani.. anneler kizabilirler ama sonuçta yufka yureklilerdir çocuklari için yapmiyacaklari yok, kizsada soyle o yardimci olur sana insaALLAH:)

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    48
    Geri veremezsin mecburen odeyeceksin cunku fatulanmistir bunlarin parasi satan kisiye,baskasina sat,ya da alinene söyle ya da dedenden,annanenden,babannenden iste bir daha da gaza gelme derim.

8. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    EVET
    senin dediğin gibi beni 5 liralık şey bilene zorluyor fakat başımda arkadaşlarım olduğu zaman illaki al falan diyorlar alamam param yok dedim bende senin dediğin gibi fakat bu seferde de kızım herhalde sizin ailede yiyecek parası bile yok falan diyolar bende fazla uzamadan almak zorunda kalıyorum.
    ama artık neyseki sorunu çözdüm ablama söyledim tamam dedi hallederim ben dedi.
    (ablam çalışmaz ama babam ona büyük diye fazla para verir, bir de aradasırada babamın işine yardım ettiği için babam para verir)
    gelecek hafta ver dedi parayı...

9. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

bak ne guzel ablan destek olmuş ama yapma bi daha böyle şeyler.paranızın olmaması ayıp değil bundan utanma.utanması gereken seninle dalga geçmeye çalışanlar.

gothic kız bunu beğendi.
  10. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    63
    eminiki annene söylersen başta şaşırır sonra normal karşılar bencede annene söyle bukadarcık bi para için neden canını üzüyosn

11. Kader08

Kader08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Burda sanırım seni en çok ben anlarıım, çünkü bende senin düştüğün durumlara defalarca düştüm. Okuldaki kızlar avon kataloğunu getirirler önüme bir bakmşm bir ton şey secmişim almk icin. Tabi snra mecbur o parayı vereblmk için okulda yemeyp içmeyp para biriktiriyorum ama ne yazık ki benm bir ablam yok. Ablandan isteyebilirsin bnce canım, eger ablan vermezse annene anlatmalısın. İlk başta kızıcaktır ama sonraa dayanamaz meraak etme :)

12. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

aynen bende senin gibi okulda yemeyip içmeyip biriktirdim yarısını ama yarısı kaldı işte.
    birde okulda öyle böyle anlatıyorlar ki bir parfümü sanırsın eşi benzeri yok birde bizim gibi 15-25 yaşları arasında böyle şeylere çabukkanılır hani.
    bende dayanamayıp alıyorum.
    birde bir iki şey aldığımı sanıyorum fakat bir de bir bakmışım 30-40 ytl lik malzeme almışım.

13. Kader08

Kader08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen öyle canım. Bundan sonraa bence biraz daha dikkat edelim yoksa okulda ac kalıcaz :)

gothic kız bunu beğendi.
  14. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

evet zaten artık bir daha peşin param olmadıkça almıyacağım.
    alırken çok iide parayı vermeye gelince zorlanıyor insan ama artık bir daha almam
    ya ama satanda da hata var satmak için bize şöyle dedi ben dedi size dedi 2 hafta falan müddet vericem dedi bende ona göre aldım ama sonra malzemeler gelince 1 hafta içinde vermeniz gerekiyor dedi.
    bende gelen malzemeyi nasıl iade edeyim.
    bir tane far aldım color trend den kibrit kutusundan küçük geldi oysaki katalogta kocaman kocaman dı,parfüm küçücüktü yani hiç bişey beklediğim gibi gelmedi.
    resmen kazıklandım.

15. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    48
    Sectiginiz urunun gr., ml sine bakin,takilarinda yanlarinda buyukluklei yaziyor kontrol etmeden almayin.Ve daha yasiniz bunlar icin genc cildinizi simdiden yormayin.Ben 30 yasindayim ama buna kimse inanmiyor cunku gerekmedikce makjay yapmam.Agir makjay cildi yoruyor.

acil cevap lazım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. memati acil helikopter lazım

memati acil helikopter lazım - usta, nereden bulayım ben hemen? - işin bu memati - tamam abi. memati dışarı çıkar bir dk sonra gelir - ne oldu memati? - usta alex ile konuştum haberler iyi, helikopter yolda - tamam .................................................. .................................................. ................... -memati acil helikopter lazim -abi acil kolu kafanın az...
  2. acil cevap Altın çilek !!!

altın çilekten ölen varmı Kızlar altın çilek kapsülü kullanan var mı aranızda , benim eşim tıp1 diyabet hastası ve bu kapsüllerden alıp zayıflamaya yardım için kullanmak istiyor gerçekten işe yarıyor mu ? Birde alan varsa hangi siteden aldığınızı da der misiniz? Hadi meleklerim yardım edin nolurr:küstüm:
  3. acil cevap kızlarrrrrrr...

kızlar adetime 10 gün kala pembe kahve lekeler geldi test yaptım çok silik çıktı.arkadaş var eczacı vardır dedi. hala inannamıyorum .napmam gerek?bel kasık ağrısı iştah ve ateş var....ne olur yardımcı olun....
  4. acil yoğurtlu mezeler lazım

Misafirlerim gelecek ve yarın hazırlık yapmam lazım.Bana acilen bildiğiniz yoğurtlu mezeleri yazabilirmisiniz, şimdiden sağolun :D
  5. Kızlar acil cevap

Kızlar adetime 6 gün var bugün pembe bi akıntı geldi kasıklarımda ara ara sızlama şeklinde ağrılar oluyor . İdrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim??

Sayfayı Paylaş