gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

canım yanıyor

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya ben staj olduğum yerde çalıştığım kşiye aşık oldum. bunuda en ii arkadaşıma söyledim. sonra çocuğun sevgilisi olduğunu duydum bende ağlarken oradan bir abi gördü sordu söylemedm.
    sonra en ii arkadaşıma gitmiş o senn söylmeni istedi demiş.
    o da hemen söylemiş sonra bu çocuğa gidip bu seni seviyor demiş çocuk bütün gün yüzüme çok kötü baktı.
    bana ters ters konuştu.
    şefe gitti bunu yanımdan alın iş yapmıo tek çalışırım daha ii dedi.
    ya ne yapıcam lütfen yardım edin bana böyle bakmasını böyle davranması içimi yakıo.

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    üzüldüm durumuna ama en mantıklısı git konuş , başta hoşlandım ama sevgilin olduğunu bilmiyordum de kendisini fasulye gibi nimetten sayıp artistlik yapmasın :tsk: .Normaldir insanların birinden hoşlanması sonuçta ilişkisi olduğunu bilmiyordun.Bence cnm fazla takılma onun yaptıklarına canında yanmasın , seninle konuşup duruma açıklık getirmesi gerekirken farklı tavır takınması çok yanlış.Çok üzülüp kendini yıpratma onu gördüğünde umursamamaya çalış.Rab yardımcın olsun.

3. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    zaten 2 haftam kaldı ama bana ne kadar kötü baktığını blemezsnz çok kötü konuşuyor benle.
    ne derse yaptım yanında ne isterse ne söylerse ama şimdi milletten duyduğu 2-3 laf için kalbimi kırmasına ne gerek var.

4. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ne yapmam lazım konuşucam ya terslerse

5. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    bugün bayram bahanesi ile konuşup böyle birşeyin olmadığını uydurma olduğunu söyleyeceğim

sugar_kiz bunu beğendi.
  6. sugar_kiz

sugar_kiz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    kolay gelsin sana tatlım işallah daha fazla üzülmezsin :(

7. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    konuşamadım. of ya nerde bende o cesaret aman ya hemen kendini bir şey sandı o da kötü kötü bakarsada baksın umrumda değil kafaya bile takmıyorum.bende ona kötü kötü bakıyorum hatta .

sugar_kiz bunu beğendi.
  8. çitlenbikk

çitlenbikk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kötü kötüde bakma yokmuş gibi davran stajını etkilemesine izin verme tek taraflı aşk olmaz olsa olsa beğeni olur, beğenini çok belli ediyorsun demekki o nedenle laf söyleyenler oluyor işinle ilgili birşeyler öğrenmeye çalış senbaşarılı olduktan sonra seni takdir edip beğenecek değerini bilecek kişilerde çıkacaktır karşına hayırlısıyla stajını tamamlaman dileğiyle sevgiler

9. sugar_kiz

sugar_kiz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    üzülme tatlım zamana bırak olacağı varsa olur

10. berfu akyuz

berfu akyuz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    bencede söyle canım işe yarayabilir

11. ceydafigen18

ceydafigen18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ah gothic ne dertliymişsin sen canım yaaa :)

canım yanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. canım yanıyor ALLAHIM.....

canım yanıyor ALLAHIM.....

metin şentürk canım yanıyor video yanıyor allahım içim canım yanıyor ALLAHIM... canım yanıyor içimde ince bir sızı nedenini bilmiyorum... Adı sensizlik belki Yada ulaşamamak,ağlayamamak derinden, Kıyamdayken başka yerde,secdedeyken başka yerde olmak... Yönelememek Sana içten bir aşkla... Canım yanıyor ya RABBEL ALEMİN Bir sızı var anlayamadığım, Canım yanıyor YA...
  2. Metin Şentürk - Canım Yanıyor

Metin Şentürk - Canım Yanıyor

metin şentürk allahım yanına alıver dinle metin şentürk allahım yanına alıver canım yanıyor yok dersen dünümü geri ver canım yanıyor video CANIM YANIYOR Hoyrat bir mevsim baslar. Yazdan esmer bir gece anilir. Gönlüm bir resmi düsler. Buzdan farksiz bosa yanilir. Dönüsür gün karanliga. Alisir ten kurakliga. Yanasir gün sonbaharin yanina. Allahim, yanina aliver. Yok dersen, dünümü...
  3. ağda yaptım canım yanıyor

ağda yaptım canım yanıyor

göğüs kıllarımı ağda ile aldım fakat sonrasında atlet bile giyerken canım çok yanıyor ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz
  4. Birliktelikte canım yanıyor nedeni nedir?

Birliktelikte canım yanıyor nedeni nedir?

ağrılı ilişki nedenleri,ağrılı ilişki sebepleri,ağrılı ilişki neden olur,birliktelikte ağrı olması,ağrılı birliktelik hakkında bilgiler Yüzeyel disparoni vaginanın girişinde derin disparoni ise cinsel ilişki sırasında penisin girmesi ile birlikte derinlerde hissedilen ağrıdı. Ayırıcı tanı yönünden ağrının şekli çok önemlidir. Kadınların %1-2 sinde şiddetli derecede ağrı hissi...

Sayfayı Paylaş