gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

acıl yorumlarınızı beklıyorum:REJENE:

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

rejene kullananlar rejene kullanıcı yorumları kullananların yorumları hakkında yorumlar hakkındaki yorumlar Rejene :meleklerım sızden yorumlarınızı beklıyorum.kullanan warsa acıl.olarak yorumlarınızı beklıyorumm

acıl yorumlarınızı beklıyorum:REJENE: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hastanede neler beklıyor sizi

hastanede neler beklıyor sizi

Hastaneye geldiğinizde öncelikle hekiminiz tarafından muayene edilmek için doğumhaneye alınacaksınız. Ağrılarınızın sıklığı da bu arad a değerlendirilecektir. "Tuşe" adı verilen bu muayene çok önemlidir: Elle yapılan bu muayenede rahim ağzının ne kadar açıldığı ve kısaldığı, yumuşaklığı, gelen kısmın bebeğin başı mı olduğu ve hangi pozisyonda olduğu, su kesesinin açılıp...
  2. acılı fasülye ezmesi

acılı fasülye ezmesi

Malzemeler 1 su bardağı kuru fasulye Bayat ekmek dilimleri 2 tepeleme tatlı kaşığı salça 5 diş sarımsak(dövülmüş) yarım çorba kaşığı zeytinyağı Toz kırmızı biber Tuz kekik 100 gr rende kaşar Yapılışı Akşamdan ıslatılmış fasulyeler haşlanır.Kaşar hariç tüm malzeme özdeşleşene dek karıştırılır. Ekmeklerin üzerine sürülür.Üstüne rende kaşar serpilip,fırında pişirilir.Afiyet olsun..
  3. Tövbe etmek için neyı beklıyoruz?

Tövbe etmek için neyı beklıyoruz?

Hz. Ali radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm (bir gün): "Ümmetim onbeş şeyi yapmaya başlayınca ona büyük belanın gelmesi vâcip olur!" buyurmuşlardı. (Yanındakiler "Ey Allah'ın Resûlü! Bunlar nelerdir?" diye sordular. Aleyhissalâtu vesselâm saydı: -Ganimet (yani milli servet fakir fukaraya uğramadan sadece zengin ve mevki sahibi kimseler...
  4. acıl lutfen....

acıl lutfen....

merhaba ben yenı katıldım da bırsey sormak ıstıyorum ben yaklasık 10 gundur her sabah kjasık agrısıyla uyanıyorum adetım yaklasıyor belkı ondandır dedım ama adetımde gecıktı sızce hamıle olabılır mıyım?test yaptırayım mı?
  5. Lütfen onerılerınızı beklıyorum....

Lütfen onerılerınızı beklıyorum....

selam arkadaslar ben melekler mekanına yenı kayıt oldum ve sızınle paylasmak ıstedıgım bısey var ben 25 yasındayım nısanlıyım içimde sessiz bir kısıyım herkesle samımı olamıyorum gecenlere ardasım bana senın bazen suratın asık oluyor ve bunu bazen ınsanlar yanlıs anlayabılır dedı ben uzuldum su aralar zor gunler gecırıyoruz o bıtaraftan ben sessız sakın bı yapıya sahıpım ondanmı anlamadım...

Sayfayı Paylaş