gebe
  1. yenı evlı

yenı evlı Forum Okuru

adet düzensizliği çekiyorum.

Konu, 'Gebelik' kısmında yenı evlı tarafından paylaşıldı.

6 aylık evlıyım adet duzensızlıgı var amabebıs yok yumurtalarmda kıst oldugusoylendı ne yapmalıyım yardımedın

2. Manager

Manager Forum Okuru

Sevgili Misafir, adet düzensizlikleri başlıca :
    * Gebelik
    * Üzüntü
    * Stress
    * Hormonal problemler
    * İyi huylu tümörler
    * Kanserler
    * Doğum kontrol hapı gibi hormon haplarının yanlış kullanımı
    * Spiral
    * Enfeksiyon
    * Kan Hastalıkları
    * Tiroid

Gibi rahatsızlıklar adet düzensizliğine sebep olabilir. Dediğiniz kadarıyla sizde de kist varmış. Muhtemelen adet düzensizliğinizin de sebebi budur.

adet düzensizliği çekiyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adet düzensizliği olanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

adet düzensizliği olanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

adet düzensizliği adet düzensizliği forum aslan pençesi kullananlar arkadaşlar adet düzensizliği olan varsa içinizde ve kara kara düşünüyorsanız size müthiş haberlerim var.çünkü ben çözümünü buldum belki biliyosunuzdur ibrahim saraçoğlu testere dişli aslan pençesini söylemişti .ilk başta bende inanmadım ama denemeden ne çıkar dedim ve denedim. işe yarıyor benim adetim 2 aya kadar...
  2. Adet Düzensizliği Nasıl Geçer

Adet Düzensizliği Nasıl Geçer

Adet Düzensizliği nasıl geçer sorusu bu konudan muzdarip bir çok kadının merak ettiği bir konudur ve bitkisel desteklerle haledilebilecek bir sağlık sorunudur. Adet Düzensizliğinde en etkili bitkisel destek Hayıt Yaprağı Suyu dur hemen hemen heryerde bulabileceğiniz ucuz olan bu bitkisel su bu konuda biberebirdir. Hayıt (Vitex agnus-castus); el şeklinde yaprakları olan,yaz aylarında morumsu...
  3. Stres Adet Düzensizliği Yaparmı ?

Stres Adet Düzensizliği Yaparmı ?

stres adet geciktirirmi,stres adet düzensizliği yaparmı,stres adet geciktirirmi,stres adet kanamasını azaltırmı,stres adet düzensizliği yaparmı hakkında bilgiler Stres beynin bilinç kısmını etkiler,bu da hipotalamusun çalışma şekli bozar ve adet döngüsünde dengesizlikler ortaya çıkar. Stres, hastalık, kilo kaybı gibi nedenlere bağlı olarak birkaç ay adet görmeyebilirsiniz. Birkaç ay...
  4. Adet Kanamaları Neden Gecikir?

Adet Kanamaları Neden Gecikir?

Adet kanamaları mens, regl, siklus gibi tabirler ile medikal alanda tarif edilirken halkımız arasında ay hali ve periyod gibi terimlerle de anılmaktadır. Üreme yaşındaki bir kadında normal adet kanaması, 21-35 günde bir olup, 2-6 gün sürer, 20-60 ml kan kaybı ile sonuçlanan düzenli kanamaları içine alır. 7 günden uzun süren 80 ml veya daha çok kan kaybı olan, 21 günden kısa veya 35 günden...
  5. Adet düzensizliği

Adet düzensizliği

Lütfen yardım edin banada... Temmuz 20 de adet oldum (normal adet günümde yani). 26sında temizlendim. Temizleneli dün 8 gün olmuştu. Akşam leke geldi . Neden böyle olmuş olabilir. Hamile olma olasılığı varmıdır?

Sayfayı Paylaş