gebe
  1. dryam

dryam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben 4 aylık evlıyım ve korunmuyorum nedense hamılede kalamıyorum

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında dryam tarafından paylaşıldı.

gebelik ya ben yenı uye oldum ben 4 aylık evlıyım ve korunmuyorum nedense hamılede kalamıyorum ve adetıme 10 gun kala goguslerım acıyo ve sısıyo ya ben bebiş ıstıyorum

2. dryam

dryam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımcı olan yok galıba bana :(

ben 4 aylık evlıyım ve korunmuyorum nedense hamılede kalamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebe kalamıyorum. neler yapmalıyım?

gebe kalamıyorum. neler yapmalıyım?

iyi günler hanımlar. siteye yeni üye oldum. aslında ara ara hep yolum düşüyordu buraya ama artık ne yapacagımı bilmiyorum. kısaca bulundugum durumu anlatayım size. 1 yıldır korunmadıgımız halde gebelik gerçekleşmedi. bunun 5-6 ayını saymıyorum çünkü o dönemler düzensiz adet görüyordum. işin aslıda adet düzensizligi olunca biz bu korunma işini bırakalım dedik bi korkuyla. bi kaç sefer 2 aya bir...
  2. 4 aylık bebeğime neler yedirebilirim verebilirim

4 aylık bebeğime neler yedirebilirim verebilirim

bebeğim 23.05.2011 doğumlu , 3 kg , 49 cm,boy ,38 haftalık iken doğdu . Başlarda kilo alımı iyiydi sonra yavaşladı .Son 3 ayda toplam 1 kg aldı. İştahını açabilmek için neler verebilirim. Kahvaltı sevmiyor çok çeşitlendirdim fakat başarısız oldum hiç birini begendiremedim . 4 aylıktan itibaren ek gıdaya başladık o zaman içerisinde gayet iştahlıydık bir...
  3. 4 aylık bebeğim çok salyalı neden

4 aylık bebeğim çok salyalı neden

4 aylık bebegim bir aydan beri sürekli salya çıkaryor ve önü sırılsıklam oluyor neden acaba, bir hastalık belirtisi mi yoksa :S
  4. Shakira ve 4 Aylık Oğlu Alışverişte!

Shakira ve 4 Aylık Oğlu Alışverişte!

shakira ve bebeği shakira ve oğlu shakira ve çocuğu Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Shakira yaklaşık 4 ay önce ünlü futbolcu Gerard Pigue'den bir oğlu olmuştu. 4 ay içinde gelişip serpilen minik Milan, geçtiğimiz gün annesiyle alışveriş sırasında görüntülendi. Doğumun ardından çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen güzel şarkıcı fit vücudu ile dikkat çekti. Hiç makyaj yapmamış...
  5. 4 aylık evliyim hamile kalmak için ne yapmalıyım?

4 aylık evliyim hamile kalmak için ne yapmalıyım?

hamile kalmak için yöntemler,hamile kalmanın yoları,yeni evlilere hamilelik tüyoları,en erken hamile nasıl kalınır, hamilelik hakkında bilgiler Sayfamıza son günlerde sıkça gelen sorulardan biride henüz daha 2 -3 – 4 – 5 aylık yeni evli çiflerden.Hamile kalamıyorum ne yapmalıyım,yeni evliyim hamile kalamıyorum,yeni evliyiz eşim hamile kalamıyor ne yapmalıyız.Öncelikle belirtelim 1 yıla aşkın...

Sayfayı Paylaş