gebe
  1. MERİİİ

MERİİİ Forum Okuru

ADET OLMADIM

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında MERİİİ tarafından paylaşıldı.

KIZLAR MRB,BEN ARALIK 24 DE DOĞUM KONTROL HAPI KULLANMAYA BAŞLADIM. HAP 28 GÜNLÜK DÜ. YANİ28 TANE HAP VARDI. HAP BİTELİ 1 HAFTA OLDU VE BEN HALA ADET OLMADIM .ÖLE KORUNMASIZ İLİŞKİYEDE GİRMEDİK. AMA NEDEN OLMADIM. HAMİLE OLABİLİRMİYİM. GEÇTİĞİMİZ 2 3 GÜN SADECE ÇOK AZ KAHVERENGİ AKINTI GELDİ .BU NE DEMEK SİZCE. HAP BİTTİKDEN SONRA DA TEKRAR KULLANMADIM.KORKTUM. YARDIM EDDİİİNNNNN

2. MERİİİ

MERİİİ Forum Okuru

yaa kızlarrrr lüftfen okuyan olursa cevapp versiinn..

3. cevapcımelek

cevapcımelek Forum Okuru

Selamlar Meri, yok ya bu sendeki kesinlikle hamilelik olamaz, kesinlikle hap kullanırken hamile kalınmaz. Hap bittikten sonrada on on beş günü bulur adet olman bu gayet normal ben hamile olduğunu düşünmüyorum. Bu arada hapı tekrar kullanmamışsın kullanmamaya devam et kesinlikle adet olacaksın daha önceden benimde başıma geldi hamile olma ihtimalin yok görürsün bak.

4. MERİİİ

MERİİİ Forum Okuru

canım sende nasıl olmuştu ben qlarista doğum kontrol hapı var ya ondan kullandım. 28 tane hap var dı içinde normalde 26 gün falan adet olunur yazıyordu. yaa hapı kullandığama pişman oldum. 10 gün oldu hala bişe yok yaa..

ADET OLMADIM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. farlutal kullandım ve adet olmadım

farlutal kullandım ve adet olmadım

farlutal kullandım adet olmadım farlutal kullanımından kaç gün sonra adet olunur kullandıktan kaç gün sonra olunur kullandıktan görülür nedir arkadaşlar mrba lütfen bna hmn cvp yazın bna doktorum farlutal hap verdi ve biteli 5 gün oldu daha adet olmadım hiç bir adet belirtim yok ve adetim de 16 gündür gecio acaba hamilemiyim :yumurta:
  2. Adet olmadım

Adet olmadım

Merhaba. 5sınıfın mayısnda aadet oldum. 3yıl geçti üstünden. bu yılın subatında adet olmadm. şuan 15 yaşındayım. agustosta olmadım öbür aylar oldum ama :S 18 yaşında kadar böyle şeyler normaldir diye duydum. sizinde fikirlerinizi öğrenblrmym lütfen
  3. Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum. bende 5 aylık evliyim. evlendiğimden beri 18 ile 20 günde bir adet oluyorum ama bu ay 30 gün oldu hala adet olmadım 4 gün önce test yaptım negatif çıktı:(:( ne yapmam gerekiyor acaba hamlemiyim biri bana yol gösterse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim...
  4. Llutenyl kullandım adet olmadım kızlar

Llutenyl kullandım adet olmadım kızlar

lutenyl kullanımı tam olarak nasıl oluyor ben kullandım adet olmadım lutenyl kullananlar bu ilaç hakkında bana bilgi verir mi teşekkürler.
  5. Adet olmadım  hamile olabilirmiyim?

Adet olmadım hamile olabilirmiyim?

adet olmadım hamilemiyim,adet olmayan kadın hamilemidir,adet olamama gebelik belirtisimi,adet olamama ve hamilelik hakkında bilgiler 8 aylık evliyim 1 aydır adet olmadım gebelik testlerim negatif,muayene oldum gebelik yok dendi buna rağmen hamile olabilirmiyim Merakınızı kanda yapılan gebelik testiyle giderebilirsiniz. Bazı internet sitelerindeki yalan yanlış bilgiler nedeniyle bir çok...

Sayfayı Paylaş