gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Adriana Lima Makyajsız Hali İlle Şok Etti!

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 adriana lima resimleri, 2014 adriana limanın makyajsız resimler, 2014 ünlülerin makyajsız resimleri Dünyaca ünlü güzel Adriana Lima, büyüleyici birg üzelliğe sahip....Onu hep makyajlı ve bakımlı bir halde gördüğümüz için güzelliğinin büyüleyici olduğunu belki de sanıyoruz. Bakalım makyajsız hali ile de Adriana Lima'yı beğenecekmisiniz yoksa sizi hayal kırıklığına mı uğratacak?
    adriana lima (1).jpg adriana lima (2).jpg adriana lima (3).jpg adriana lima (4).jpg adriana lima (5).jpg adriana lima (6).jpg adriana lima (7).jpg adriana lima (8).jpg adriana lima (9).jpg adriana lima (10).jpg adriana lima (11).jpg

Adriana Lima Makyajsız Hali İlle Şok Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adrian Lima.....

Adrian Lima.....

adriana lima makyajsız adrian lima
  2. Adriana Lima

Adriana Lima

adriana lima adriana lıma
  3. bir çok ünlünün makyajsız doğal hali şok olacaksınız

bir çok ünlünün makyajsız doğal hali şok olacaksınız

Ünlülerin makyajsız hallerini görünce şok olacaksınız. Bu resimleri gördükten sonra "çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır" sözünün ne kadar gerçek olduğunu bir kez daha anlıyoruz.
  4. Adriana Lima'nın makyajsız hali

Adriana Lima'nın makyajsız hali

adriana limanın makyajsız hali adriana lima makyajsız limanın bebeği atiyenin hali lima fotoları Victoria Secret'in en gözde mankenlerinden biri olan Adriana Lima'nın makyajsiz resimlerini getirdim size Meleklerim :):) Bence makyajsizde kendini gösterebilecek nadir ünlülerden biri :) ilk ve ikinci resim süper... zaten bayiliyorum kendisine :utan: :):):) 3üncü resim pek öyle olmasada...
  5. İvana Sert Makyajsız Haliyle Şok Ediyor!

İvana Sert Makyajsız Haliyle Şok Ediyor!

ünlülerin makyajsız hali, ivana sertin makyajsız hali, ivana sertin makyajsız fotoğrafı Bugün Ne Giysem yarışmasının jüri üyelerinden İvana Sert, ekranlardan güzelliği, makyajı, saç modelleri ve tasarladığı kıyafetler üzerine çok beğenilen, örnek alınan birisi... Özellikle makyajı bayanlar tarafından çok beğeniliyor. Makyaj sen nelere kadirsin demek istiyorum yine çünkü birazdan göreceğiniz...

Sayfayı Paylaş