gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bir çok ünlünün makyajsız doğal hali şok olacaksınız

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ünlülerin makyajsız hallerini görünce şok olacaksınız. Bu resimleri gördükten sonra "çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır" sözünün ne kadar gerçek olduğunu bir kez daha anlıyoruz. adrianalimamakyajsizhali.jpg fe9e2923f694efc8ade97692b82358f0_1264344241.jpg fft20_mf5633383.Jpeg hqdefault.jpg jennifer.jpg makyajsiz-unluler640.jpg makyajsiz-yabanci-unluler-1.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Ağustos 2016
  2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: bir çok ünlünün makyajsız doğal hali şok olacaksınız
    vallahi pes doğrusu çok farklı görünüyorlar:gossip:

3. Sevimli ŞEY

Sevimli ŞEY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bir çok ünlünün makyajsız doğal hali şok olacaksınız

ben makjazsız bunlardan güzelim be:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

4. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

valla bunlara baktıkça midem yerlerde :S türk kızları olarak biz makyajsız daha güzeliz en azından makyaj güzelleştiriyo diye bakmıolar bize doğal olduğumuz için bakıyolar

6. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    makyaj kendi yüzlerini mahfetmiş aslında insan kendi yüzüyle, kendi haliyle güzel

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy ben makyaj yapmıyorum bunlardan bin kat güzelim bunlar mı ünlü şimdi mahvetmişler kendilerini makyajla yazık

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben bunlardan güzelim bea .:DBunlara yapılan makyaj bana yapılsa nolur acaba.

9. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] hiç benzemio bile bu halde ...

ayy valla ne diim bazılarını cok fena yakalamışlar ama .

10. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tiplere bak çoğu kadın bunlardan bin kat daha güzel...

11. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    iyiki makyaj malzemesini icat etmişler yoksa ne yaparlardı sanatçılar yatıp kalkıp dua etsinler hahaha

12. akılsız yürek

akılsız yürek Forum Okuru

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

komik

haklısın bende makyaj yapmam onlara 10 çekerim ben güzelim diye meydanlarda dolaşmıyolarmı çoook komik

14. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    surata renk vermek bukadar değiştiriyo ama resimlerdeki farklar makyajlı olanlarda gülmüşler ve resimdeki renk ve kalitede bunda ışık yaratıyo

15. ecrin viran

ecrin viran Forum Okuru

walla ben makyaj yapmasamda urfa peşimde makyaj yapsam ne olur acaba :D

bir çok ünlünün makyajsız doğal hali şok olacaksınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şok görüntülerle makyajsız ünlüler

şok görüntülerle makyajsız ünlüler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Lady Gaga Makyajsız Haliyle Çok Korkuttu

Lady Gaga Makyajsız Haliyle Çok Korkuttu

lady gaganın makyajsız hali ünlülerin makyajsız resimleri lady gaganın makyajsız fotoğrafı Yeni bir albüm çıkarmaya hazırlanan Lady Gaga, müziğinin yanısıra, özellikle kıyafetleri, yaşam tarzı ve saç modelleri ile çok konuşulup tartışılan bir sanatçı... Geçtiğimiz günler de hayranlarının karşısına yüzünde hiç makyaj olmadan çekinmiş bir resmi ile çıkan Lady Gaga tabiri caizse hayranlarını...
  3. İvana Sert Makyajsız Haliyle Şok Ediyor!

İvana Sert Makyajsız Haliyle Şok Ediyor!

ünlülerin makyajsız hali, ivana sertin makyajsız hali, ivana sertin makyajsız fotoğrafı Bugün Ne Giysem yarışmasının jüri üyelerinden İvana Sert, ekranlardan güzelliği, makyajı, saç modelleri ve tasarladığı kıyafetler üzerine çok beğenilen, örnek alınan birisi... Özellikle makyajı bayanlar tarafından çok beğeniliyor. Makyaj sen nelere kadirsin demek istiyorum yine çünkü birazdan göreceğiniz...
  4. Ünlülerin Makyajsız Halleri Çok Korkunç!

Ünlülerin Makyajsız Halleri Çok Korkunç!

ünlülerin makyajsız halleri, sıfır makyajlı ünlüler, ünlülerin makyajsız resimleri Birçok yerli ve yabancı ünlülerin makyajsız hallerini gördüğümde"ey makyaj sen nelere kadirsin" demeyi hak gördüm kendim de... Ekranlardan ve podyumlardan tanıdığımız hatta güzellikleri karşısın da hayranı olduğumuz ünlülerin makyaj öncesi görüntüleri insanı şaşkınlığa çevirtiyor. Makyaj sonra...
  5. Adriana Lima Makyajsız Hali İlle Şok Etti!

Adriana Lima Makyajsız Hali İlle Şok Etti!

2014 adriana lima resimleri, 2014 adriana limanın makyajsız resimler, 2014 ünlülerin makyajsız resimleri Dünyaca ünlü güzel Adriana Lima, büyüleyici birg üzelliğe sahip....Onu hep makyajlı ve bakımlı bir halde gördüğümüz için güzelliğinin büyüleyici olduğunu belki de sanıyoruz. Bakalım makyajsız hali ile de Adriana Lima'yı beğenecekmisiniz yoksa sizi hayal kırıklığına mı uğratacak?

Sayfayı Paylaş