gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**agladıgımı kımseye soyleme anne**

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **agladıgımı kımseye soyleme anne**
    konu duygu yüklü yazılar bölümüne taşınmıştır...

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

teşekurler canımm

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

hüzünlendim be bitanem...

**agladıgımı kımseye soyleme anne** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sus sevgılı soyleme

sus sevgılı soyleme

Hadi sevgili bana sevdiğini söyle… Ama hiç “seni seviyorum” cümlesi olmasın içinde. Hadi sevgili seviyorsan yüreğin gelsin dile. Ben dille söylediğinin dilde kalacağını biliyorum nihayetinde. Verebiliyorsan yüreğini ver elime…Yüreğini ver ki inanayım sevdiğine. Herkeslere söylediklerini ise bana sakın söyleme… Hadi sevgili bana sevdiğini söyle. “Ama, keşke, maalesef” li cümleler olmasın...
  2. böyle rekor kımsede yok

böyle rekor kımsede yok

MUSTAFA TOPALOĞLU: Uzaya çıkmamış tek uzaylı olma rekoru... B. ECEVİT: En seri başbakan olma rekoru... HÜSAMETTİN ÖZKAN : En iyi yardımcı oyuncu rekoru.. S. DEMİREL : 40 yıl ülkeyi yönetip hiçbir terslikten sorumlu olmadığını söyleyip umut olma rekoru... T. ÇİLLER: Bir cümle içinde en çok pot kırma rekoru... HÜLYA AVŞAR: Bir koltuğa bir bostan sığdırma rekoru... M. BÜYÜKERMAN...
  3. şarkı soyle  gobek at stressini at

şarkı soyle gobek at stressini at

göbek atma şarkıları göbek atma oyunları :cah::cah::cah::cah::cah::cah::26::26::26::26::26::26::26::kedi::kedi::kedi::kedi::kedi::kedi::kedi::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:kızlarrrrrr bnm gibi canı sıkılmış muzıgı son sesıne kadar acıp dınleyenler buraya hem gobet atalık hemde stresss atalımm hadi hop hop hop...
  4. Survivor [22.04.2013] 48:38 dakikasinda calan sarkinin adini bilen varsa lutfen soyle

Survivor [22.04.2013] 48:38 dakikasinda calan sarkinin adini bilen varsa lutfen soyle

Survivor [22.04.2013] 48:38 dakikasinda calan sarkinin adini bilen varsa lutfen soylesinç ariyorum ariyorum bulamiyorum
  5. Anne kız kombin pijama modelleri

Anne kız kombin pijama modelleri

Son yıllar da anne kız kombinlere olan ilgi oldukça bir artış göstermiştir. Özellikle özel günler için uygulanan anne kız tütü takımları, abiye kombinlerinin yanısıra bu tür anne kız kombin modelleri günlük giyim modellerine olduğu kadar pijama modelleri tasarımlarına da etki etmiştir. Sizler için bu konumuz da en yeni anne kız kombin pijama örneklerinden derlediğim örnekleri paylaşıyorum. Üç...

Sayfayı Paylaş