gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Aktütün'de şehitlerimiz böyle ugurlandı

Konu, 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Aktütün Sınır Karakolu'nda yaşanılan hain saldırıda yaşamını yitiren Uzman Çavuşlar Nurullah Oymak ve Bahattin Erturhan için cenaze töreni düzenlendi. [​IMG]
    Sivas ve Afyonkarahisar'daki cenaze törenlerine protokolün yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Terörün lanetlendiği cenaze törenlerinde gözyaşları sel oldu.

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aktütün'de şehitlerimiz böyle ugurlandı
    içim parçalanıyor bu durumda bukadar aciz kalınması beni kahrediyor pisi pisine verilen bu ana kuzularını kanı yerde kalmıyacak şehitler asla ölmez bu vatan bölünmemez emeğine sağlık

3. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Aktütün'de şehitlerimiz böyle ugurlandı

içim parçalanıyor yeter artık bitsin bu terör denilen lanet şey bugün vatanımızı koruyan evlatlarımız kardeşlerimize yazık etmeyelim hep birlekte el ele teröre karşı kalalım....

Aktütün'de şehitlerimiz böyle ugurlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehİt

Şehİt

ŞEHİT EFENDİMİZ(S.A.V.), HAYBER KALESİNİN KUŞATILMASI SIRASINDA YESAR ADLI BİR ÇOBANI İSLAMİYETE DAWET ETTİ WE ONA ŞEHİTLİK MAKAMINI ANLATARAK CENNETEN BAHSETMİŞTİR PEYGAMBERİMİZİ GÖRÜR GÖRMEZ İSLAMİYETİ KABUL EDEN YESAR , YAŞADIĞI MUHİTTEKİ İNSANLARIN MAKAM WE ZENGİNLİĞE GÖRE İTİBAR GÖRDÜKLERİNİ BİLDİGİ İÇİN ________________YA RESULLLAH , DİYE SORDU . BEN HABEŞ Lİ(SİYAH TENLİ),ÇİRKİN YÜZLÜ,...
  2. Şehitlerimize!!!

Şehitlerimize!!!

YouTube - sehit klibi
  3. Şehit

Şehit

Bu topraklarda rahatlıkla yaşamamızı sağlayan ve bunun bedelini de kanları ile ödeyen fedakar insanlar,cennetin yiğitleri...
  4. şehitlerimize!!!!

şehitlerimize!!!!

Şehitlerimize..!! (Kalbimizdesiniz) Ahmetler, Selimler, Abidinler, Ferhatlar,Mehmetler Hepsi birer Mehmetcik, burasi Asker Ocagi Dogduk büyüdük, yedik asi, azigi. Vatana hizmet dedi, ugurladi ana kucagi. Biz böyle gördük atamizdan, Vatan borcu namus borcu. Yakildi asker kinasi, Varsin beklesin yarin kucagi Önce vatan sonra vatan, Geldik teslim olduk, giydik üniformayi Tanidik...
  5. şehit

şehit

şehit,haberleri, şiirleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sana evlat acisi yasattigim icin beni affet anne! Biliyorum bana kizmiyorsun. Ama icinde yanan atesle “agit” yakiyorsun anne. Ana yuregi bu. Biliyorum yureginde kocaman bir kor yanacak bundan sonra. Bayramlarin bayram olmayacak bensiz. Mezarimin basinda gecireceksin tum bayramlarini. Mezar tasimi...

Sayfayı Paylaş