aldatıldım"

cok saolun herkes bişeler anlatmış artık verdm kararımı boşanıyorm dönüşü yok bikaç zamanda ola bebeğimden ayrı kalcam ama katlanırım napim yanı bi süre babaannesinde kalsın bende çalışıyorm zaten biraz çekerim hasretlik anneme gidicem kısa bi süreliğine abim istemiyo beni ama annem bi çözüm yolu buldu birlikte ev tutalım diyo oğluma bakıcak o ben çalışcam en azından bi karar verdm artık dayanamıyorm çok yoruldum o yetmiyomuş gibi bide annesiyle uğrasıyorm bu ev cehennem gibi geliyo yarından sonra ayrılcam bu evden eve geldm oğlumu hala göremedm uyuyo şimdi yanıma alıp koklaya koklaya uyumak istiiyorm bi süre ayrı kalıcam ama sonunda hep yanımda olcak

canım benim belkide en doğru kararı verdin e sende taş değilsin ya herkesin kahrını cekme sana değer verenin yanında ol canım hayatın san hep güzellikler getirsin

canım bence en doğru kararı verdin o insan dan hayatta hayır gelmez dünyaya bir defa geliyorsun ve böyle insanlar sana cehennem azabı yaşatır gençsin emin ol karşına gerçekten sana değer veren biri çıkar çalış kendi paranı kazan inan bana ozaman daha mutlu olacaksın kendi çevren olacak o pisliği unutacaksın asla taviz verme konuşma onunla eger ist. te oturuyorsan daha kolay iş bulursun emin ol kadınlar erkeklerden daha güçlü o pislik çoookkk pişman olacak ve sende çoook mutlu olacaksın bekle ve gör

zuzumm nasilsin neler yaptin, seni merak ediyorum insallah rabbim islerini ras getirmistir ve hayirlisi olmustur canim.
Allah yar ve yardimcin olsun, her daim hayirlisini nasip etsin ..... Amin

saol cnm iyi olmaya çalışıyorm hiç bişe yapamadm ben yapammda ne boşandım ne de başka bişe genelde ailemle kalıyorm bikaçgünde bir oğlumun yanına geliyorm ne olucak sonum bilmiyorm düzen kurmam için boşanmam gerek bunada ailem müsade etmiyo cahil insanlarla uğraşmak çok zor benim ailemde cahil işte böyle sürünmeme razılar yani hala sağlıklı bi karar veremedm boşanmakta istiyorum istemiyorumda istememem sevgimden değil oğlum için boşanmasanda katlanamam bu adama diyorum yani benim bi yardım almam gerekiyo galiba

saol cnm iyi olmaya çalışıyorm hiç bişe yapamadm ben yapammda ne boşandım ne de başka bişe genelde ailemle kalıyorm bikaçgünde bir oğlumun yanına geliyorm ne olucak sonum bilmiyorm düzen kurmam için boşanmam gerek bunada ailem müsade etmiyo cahil insanlarla uğraşmak çok zor benim ailemde cahil işte böyle sürünmeme razılar yani hala sağlıklı bi karar veremedm boşanmakta istiyorum istemiyorumda istememem sevgimden değil oğlum için boşanmasanda katlanamam bu adama diyorum yani benim bi yardım almam gerekiyo galiba

seni iyi anliyorum canim insallah rabbim etrafindakileri islah eder de hayirlisiyla evladinin yaninda mutlu bir sekilde yeni bir yuva kurarsin. Devletin yardimi olmuyormu böyle durumlarda cocugunu alip kadin siginma evlerine gitsen. onlar sana yardimci olmazmi?

benm öyle bi ailem varki destek olmadığı gibi herşeyede engel oluyolar üstelik abim boşancam die istemiyıo beni ve anneme bile gidemiyorm nereye gideym onada izin vermiyolar çek ama boşanma diyolar zor günlerim bitmedi adam gibi iş bulamadım insanlar hep uçkurunun peşine düşmüş görüşmeye bi gidiyosun başka başka şeyler hem annemle görüşemiyorum hem oraya gidemiyorum hem burada kalmak istemediğim için üzerime geliyolar büyük bi ihtimalle oğlumada üvey bi kardeş geliyo bunuda kaldıramm heralde oğlumdan olmazsa çoktan giderdi ama işte gidemiyorm nerdeyse tam 1 yıl olucak 1 yıldır çekiyorum düşünüyorumda 5 yılım bu adamla böyle geçti bekleyip bi 5 yılımı daha nasıl harab edeyim ama çarem yok işteee

öyle bi insan ki eşim 89lu o 87li ya ne alaka bide bi kaçgün önce nişanlı yapmış ilişkisini kız dayanamıyorm o kız eşimin arkadaşının sevgilisini kankası nasıl oldu allahım böyle kaçgündür eve uğramıyo öyle bıktımki hayattan benm kocam odun hemde tam anlamıyla pişman olurmu bilmiyorm ama öğrendiğimi biliyo
Snra ne yptn cnm allah yrdmcin olsn

benm öyle bi ailem varki destek olmadığı gibi herşeyede engel oluyolar üstelik abim boşancam die istemiyıo beni ve anneme bile gidemiyorm nereye gideym onada izin vermiyolar çek ama boşanma diyolar zor günlerim bitmedi adam gibi iş bulamadım insanlar hep uçkurunun peşine düşmüş görüşmeye bi gidiyosun başka başka şeyler hem annemle görüşemiyorum hem oraya gidemiyorum hem burada kalmak istemediğim için üzerime geliyolar büyük bi ihtimalle oğlumada üvey bi kardeş geliyo bunuda kaldıramm heralde oğlumdan olmazsa çoktan giderdi ama işte gidemiyorm nerdeyse tam 1 yıl olucak 1 yıldır çekiyorum düşünüyorumda 5 yılım bu adamla böyle geçti bekleyip bi 5 yılımı daha nasıl harab edeyim ama çarem yok işteee

Ahhh cnm yaa o kadar agldm ki bi bilsen allah yrdmcn olsn birak esini derim ailen seni smdiden silmis zaten calis ev al kndne yada devlet kirusun seni cnm senin ailn nasil bir aile yaa seni bu hale dusuryrlr off allahm off bnm yas :cry:

Biz varya biz insanoglu dunyayi kndi etrafimizda dondugunu saniyruz yani bn gcn esimle istedigim elbiseyi almadi diye 1 hafta konusmayan ben allahim sen koru neler varmis dunyada uzul dilerim cnm suan bn kndme kiziyrm:cry:

Geri