aldatıldım"

hahaha bende senı optum canım benım en ıyısıde o yanı bence ole yapmalı ben kendımı yerıne koydum k**** bıle takmam yanı o benı ytaksın o oglunu dudunsun yapmayı bılıyo bu erkekler bıde zuzumun fotosunu gordunmu manken gıbı kız yavvv

Gördüm kız benim diyen karıya taş cıkartır zuzu ama naparsın erkekler hamilelik döneminde piskoloji yapıyooo kadın yapacağına sonra makarayı başka karılara sarıyolar sonrada gel affet bunları cocuk içinmiş laf hiç silinmez işte bence kendi dünyanı kur zuzum yoksa sen cok yıpranacaksın bu ilşkiden bu adam seni daha cok üzecek gibi

Gördüm kız benim diyen karıya taş cıkartır zuzu ama naparsın erkekler hamilelik döneminde piskoloji yapıyooo kadın yapacağına sonra makarayı başka karılara sarıyolar sonrada gel affet bunları cocuk içinmiş laf hiç silinmez işte bence kendi dünyanı kur zuzum yoksa sen cok yıpranacaksın bu ilşkiden bu adam seni daha cok üzecek gibi

Aynen katiliyorum sana.....

bızde ayse ablamıza katılıyoruz ama zuzumun galıba baska caresı yok bırazda korkuyo gıbı allah onu sasırtmasın ınş ona dogru yolu gosterırı canım arkadasım bız senın hep yanındayız :( allaha emanet ol.

aynen abla yaav cok uzuluyorum allah yardımcısı olsun onun ınş hersey duzelır allah buyuk

cok saolun herkes bişeler anlatmış artık verdm kararımı boşanıyorm dönüşü yok bikaç zamanda ola bebeğimden ayrı kalcam ama katlanırım napim yanı bi süre babaannesinde kalsın bende çalışıyorm zaten biraz çekerim hasretlik anneme gidicem kısa bi süreliğine abim istemiyo beni ama annem bi çözüm yolu buldu birlikte ev tutalım diyo oğluma bakıcak o ben çalışcam en azından bi karar verdm artık dayanamıyorm çok yoruldum o yetmiyomuş gibi bide annesiyle uğrasıyorm bu ev cehennem gibi geliyo yarından sonra ayrılcam bu evden eve geldm oğlumu hala göremedm uyuyo şimdi yanıma alıp koklaya koklaya uyumak istiiyorm bi süre ayrı kalıcam ama sonunda hep yanımda olcak

Allah yardımcın olsun zuzum senın ıcın hayırlısı neyse o olsun suu cuma gununde ınş oglunuda kısa bır sure ıcınd yanına alırsın zuzum fazla ayrı kalmayın ne olur onun sana ıhtıyacı var bıtanem allah annenden de razı olsun ınş hersey duzelır

Geri