aldatıldım"

benm öyle bi ailem varki destek olmadığı gibi herşeyede engel oluyolar üstelik abim boşancam die istemiyıo beni ve anneme bile gidemiyorm nereye gideym onada izin vermiyolar çek ama boşanma diyolar zor günlerim bitmedi adam gibi iş bulamadım insanlar hep uçkurunun peşine düşmüş görüşmeye bi gidiyosun başka başka şeyler hem annemle görüşemiyorum hem oraya gidemiyorum hem burada kalmak istemediğim için üzerime geliyolar büyük bi ihtimalle oğlumada üvey bi kardeş geliyo bunuda kaldıramm heralde oğlumdan olmazsa çoktan giderdi ama işte gidemiyorm nerdeyse tam 1 yıl olucak 1 yıldır çekiyorum düşünüyorumda 5 yılım bu adamla böyle geçti bekleyip bi 5 yılımı daha nasıl harab edeyim ama çarem yok işteee
Nasil baska caren yok yaa delirdim bn o kadini varyaa simdi bn kovdurtmustum salak serefsiz nasil bir kadin yaa bu sana soyle soyleyyim git calis esinin gozune gozune sok calistigini guzel giyin bakim yap ise git oda catlasin cocugunla gez dolas takma kafana gul sevin yani diyecegim esin sana geliyor mu geldigi ab al evladini cik evden bosan sen ondan nafaka tazminat iste yada bosama o kadini alahin bezdir ona laf sok valla canim bn bu durumda olsaydim varya o kadinin simdi kirki cikmisti ama iyikide boyle degilim birseyler yap susma susarsan ezilirsin ailesinede annesinede bakma birak diyecem ama onu sikayet et polise burda evlilik disi yasaniliyr de off cok seyler var hersey para degil zuzum cocugunu dusunuyorsan o adama katlaniyorsan k.bakma ama bnm acimdan cocugunu dusunmuyorsun bence hayatini zehir ediyorsun olur k.bakma cok konustum dayanamiyrm iste boyle insanlara o kadin gor cocugu oluyor ama gor senin yasadiklarini oda yasiyacak bunu demeden yapamiyacam allah kocani islah etsin kopek gibi surunsun bir kurus para bulamasin insallah allah onun cezasini versin aptal seni ortada biraktigi gibi oda ortada kalsin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn insallahhhhhhhhhh yarabbim

Sen bakma onlarin mutluymus gibi olmalarina.benimde basima geldi.seninki nisanli yazmis yine benimkinde evli yaziyodu.ama ben dua ettim sabrettim.hic cirkeflik yapmadim.gelir giderdi ama ben hep yok saydim kendisini..
Zamanla bakti bosmus hersey aileymis baki olan simdi ne dersem o olur evde.tarihe gomuldu o evliyim yazan aptal.kime ne oldu simdi salak kullanildigiyla kaldi.bense esimin gozunde hakki odenmez esi bulunmaz birisiyim artik.bunuda sabir ve duayla basardim.yoksay hayatina devm et ve asla surekli hesap sorup durma diyorum ya yok say esini yokmus gibi.o kiz edepsiz olmasa boyle yola girmez.sen hanimefendiligini koru ki aradaki farkin artsin.ve birak bosan diyenlerede aldirma turkiye sartlarinda bu cok kolay bisey degil
Allah yardimcin olsun

Nişanlı diyosn ya onlar karı koca hayatı yasyolar zaten faceye resm atıyo kız yok kocamla nargile keyfi falan karnı burnunda kimse inanmıyo ama o kız hamile böyle geldı boyle gıder nerdeyse 1 sene olacak hıl dönümlerini kurlayacaklar ama hala onun evındeym allah büyük diyip sabrediyorm sadece gidisatına bıraktım olayı yoksa beklemiyorum onu ona karsı tum sevgi nefrete dönüştü

cnm boşan gitsin zaten evli gbi deilsnzki.bosan belki karsına tekrar seviceğin biri cıkar.sende hayatını yasa.bırak onlar ne yaparsa yapsn evlı kalmak kocana degıl sana zararverıyo farkında degılmısın.

slmlar.. zuzum sen neler yasanmısssn bebegınde Allah bagıslasın.. cok uzuldum ya fedakalık yapmıssn aama esınde ne yapmıs ta baskasyla bır kızla gorusyo nasıl da vıcdasızlık bu ustelık ortada bı bebek var ne olcak yazık deglmı.erkek mılletı ıste ama bazı seylerı anlaması zordur.. sen uzulme canım allah heryse goruyo bır yolunu bulacak. aılenlerle kal daha ıyı olur ..

dün gece pcde geçmiş dikkatimi çekti başka bi kız daha ahlaksız konuşmalar vardı hemde çok bizide biliyo hem oğlumu hem beni kız bizden boşanacağını söylüyo oda kısmet diyo ok ağır kelimelerdi bunlar neyse bugün kayınpederimle eşimi şikayet etmek üzere karakola gittim şikyetçi oldum o kız beni aradı o beni seviyo boşuna uğraşma diyo deli gibi aşıkmış eve geldiğimde evdeydi tokat attım sonra beni kahredecek laflar söyledi dayanamadım bıçağı elime aldım herkes ona saldırdığımı zannediyo ama kendime saplayacaktım olmadı beni öyle bi dövdüki sonra saldırdım üzerine bi tişört vardı üzerinde ama hiç farketmeden onu yırttım kriz geçirdi ölesiye dövdü onu bana sevgilim almıştı şimdi ne dicem ona dedi bidaha öldümhemen hastaheneye gittim rapor aldım sabah karakola bırakcm
canım benim doğrudan boşan ve kadın sığınma evine git, merak etme ailen anlayış göstericektir,

Keşke yazsaydin.zuzunun facesi vs olan varmi keske destekci olsaymisim bende yillardir girmiyorum sonux ne oldu insallah iyisidir :(

Geri