gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aldığım patatesler hemen filizleniyor ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Pazardan az az patates alıyorum haftalık ama o bile hemen filizleniyor.Ne yapmalıyım bunun için yaaa ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Patatesi toplu olarak alıp saklayanlardansanız filizlenme sorunuyla sizin de başınız dertte demektir.
    Patateslerinizin filizlenmemesi ve küflenmemesi için; patates çuvalının içine 1 tane elma koyup, güneş görmeyen serin bir yerde saklamayı deneyin.

Bu yöntemle patatesleriniz 2 ay boyunca filizlenmeden ve büzüşmeden durur. 2 ay sonra elmayı değiştirip, yerine yenisini koyun.

aldığım patatesler hemen filizleniyor ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarımın hemen uzaması için neler yapmalıyım

saçlarımın hemen uzaması için neler yapmalıyım

Kızlar bir hata yaptım ve saçlarımı kestirdim :( Anneme kandım sağlıklı olur dedi. Ama şimdi hemen uzasınlar istiyorum. Hızlı uzamaları için neler yapabilirim ? :S
  2. Patatesleriniz Filizleniyorsa ...

Patatesleriniz Filizleniyorsa ...

Bu konu; patateslerin filizlenmemsi için konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer patatesinizi çuvalla memleketten getiriyor ya da getirtiyorsanız, bu kadar çok patatesin bir zaman sonra filizlenmesi kaçınılmaz. Ancak şimdi sizlerle paylaşacağımız yöntem sayesinde artık patatesleriniz filizlenmeden onları tüketebileceksiniz.. Patateslerinizi patates çuvalının içine 1...
  3. ishalden hemen kurtulmak için ne yapmalıyım

ishalden hemen kurtulmak için ne yapmalıyım

Çok afedersiniz bağırsaklarım fena bozuldu ve dışarı çıkmam lazım.Acilen nasıl geçirebilirim ishali bilen vardır elbet, ölüyorum ne olur yardım :S
  4. Doğumdan hemen sonra süt gelmezse ne yapmalı?

Doğumdan hemen sonra süt gelmezse ne yapmalı?

doğumdan sonra sütüm ne zaman gelir,doğum sonrası süt ne zaman gelir,doğum sonrası sütüm gelmedi ne yapmalıyım,doğumdan shemen sonra sütün gelmesi için ne yapmalı Normalde vücut, hamilelik sırasında göğüslere sütün gelmesi hazırlığını yapar. Ama bazen bilinmeyen nedenler ya da annenin aşırı endişeleri, korkularının olması gibi nedenlerle sütün gelmesinde gecikmeler olabilir. Bunun anne...
  5. Gebelik kararı aldığımızda neler yapmalıyız?

Gebelik kararı aldığımızda neler yapmalıyız?

Gebeliklerin çok büyük bir kısmı kendiliğinden ve herhangi bir planlama yapmadan kendiliğinden gerçekleşir. Genellikle de doktor takibi gebelik başladıktan sonra akla gelir. Gebelik planlı bir şekilde oluşturulmak isteniyorsa ki ideal olanı budur, yapmamız gereken bazı şeyler vardır. Öncelikle sağlık durumunuzun gebeliğe elverişli olup olmadığını tespit ettirmeniz gerekir. Kalp damar...

Sayfayı Paylaş