gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Altın çilek nasıl yenir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Altın çilek meyvesi aldım hani şu zayıflatıyor denilenden kızlar, onu yiyecemde bir yiyiş şekli var mı normal meyve gibi mi yiyoruz ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Taze olarak altın çileği ise; aldığınızda dışında yaprak tarzında bir kabuk bulunur. Bunu kaldırdığınızda içinde sarı-turuncu renkli altın çilek meyvesi ortaya çıkar.
    Altın çilek meyvesi taze ya da kurutulmuş olarak yiyebilirsiniz. Altın çilek meyvesini tek başına kullanabileceğiniz gibi salatalarınızın yanında da kullanabilirsiniz.

Altın çilek meyvesini tatlılarla çikolatalarla ve reçellerle de yiyebilirsiniz.

Altın çilek meyve olarak yenilecekse sabah aç karnına 2 adet meyve yenip üzerine bol ılık su içilmesi gerekiyor.

Altın çilek nasıl yenir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl pasta yenir

Nasıl pasta yenir

pasta resimleri pasta mumlu mumlu resimleri resmi Size pasta yemeği öğretecegim ;( det sus bakimmm sanki ben bilmiyommu diyosun bak duyuyorum :D ) İlk olarak bir pasta seçelim ister ; Mumlu :D hahaha :D İster çikolatalı; ve sonra gömülüyoruzzzz... mmm :D:D Afiyet olsun :)
  2. Kurutulmuş Altın Çilek Aldım Nasıl Kullanılır ? Bilen var mı

Kurutulmuş Altın Çilek Aldım Nasıl Kullanılır ? Bilen var mı

Arkadaşlarım bu altın çilek meyvesinin kurutulmuşu tam olarak nasıl kullanılır, bunu bilen paylaşırsa sevinirim.
  3. Kurutulmuş Altın Çilek Nasıl Tüketilmeli ?

Kurutulmuş Altın Çilek Nasıl Tüketilmeli ?

Kurutulmuş Altın Çilek Nasıl Kullanılır kuru altın çilek nasıl kullanılır Altın Çilek Nasıl Kullanılır Son zamanlarda hayli popüler olan altın çileğin kurutulmuşu nasıl tüketilmeli, makalemizden öğrenelim melekler :) Altın çileği duymayanımız kalmadı bir çok faydası bulunan altın çilek meyvesinin kurutulmuşu nasıl tüketilmeli buyrun hep birlikte öğrenelim.. Şeker hastaları günde sadece...
  4. Altın Çilek Çayı Nasıl Hazırlanır ?

Altın Çilek Çayı Nasıl Hazırlanır ?

Altın Çilek Çayı tarifi, Altın Çilek Çayı nasıl hazırlanır Zayıflatıcı özelliğiyle bildiğimiz altın çileğin çayının hazırlanışı ile ilgili bilgielr şöyle melekler :) altın çilek , biberiye, kırkkilit otu, ebegümeci, hibiskus, rezene, kişniş , Tarçın , Karanfil, kiraz sapı karışımıyla hazırlanan çay Bir fincan kaynar suya 1 adet poşet ilave edilerek 5 dk demlenir. Günde 1 defa aç karnına...
  5. Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın çilek nasıl kullanılır Altın Çileğin kullanımı Alternatif tıp tedavilerinde zayıflamaya yardımcı özelliğiyle bilinen şifalı bitkilerden altım çileğin kullanımı ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Altın çilek bitkisinin dışarısı kabuk ile kaplıdır. Yemek için kabuğunu çıkarıp yememiz gerekmektedir. Ağacından aldığınız gibi yemeye kalkarsanız tadı biraz tatsız gelebilir, fakat...

Sayfayı Paylaş