gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ankarada doğum için hangi hastaneyi önerirsiniz melekler?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba Melekler. Ne zaman aklıma birşey takılsa cevabını burada buluyorum.Bu kez soruyu bizzat sormak istiyorum.Yeni gebe olduğumu öğrendim ve Ankarada yapıyorum.Burda tavsiye edebileceğiniz doğum için hastaneler hangileri ve özellikleri ? Siz nerde doğum yaptınız Ankarada, hizmetler fiyatlar nasıldı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Ankarada doğum için hangi hastaneyi önerirsiniz melekler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankarada hangi hastanede alerji testi yaptırabilirim

Ankarada hangi hastanede alerji testi yaptırabilirim

Alerji testi yaptırmam gerekiyor ve Ankarada oturuyorum.Burda hani hastanede alerji testi yaptırabilirim.Tavsiyeleriniz ?
  2. İstanbulda Suda Doğum Yaptıran Hastaneler Hangileri?

İstanbulda Suda Doğum Yaptıran Hastaneler Hangileri?

Bir bebeğim olacak, gerçi daha çok yeni gebeyim ama şimdiden araştırmak istedim.Suda doğum ç.ok ilgimi çekiyor. Acaba İstanbulda hangi hastanelerde suda doğum olayı var ?
  3. İzmir'de Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İzmir'de Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İzmir'de yaşayan ve anne olan meleklerimiz, doğu miçin hangi hastaneleri tavsiye edersiniz ? Hangi özelliğinden dolayı tavsiye edersiniz? Fiyatlar ne durumda? Bildiklerimizi paylaşalım, merak edenlere yardımcı olalım :D
  4. Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ?

Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ?

Anne olmayı heyecanla bekleyen meleklerimiz için, Ankara'da doğum yapmış olan meleklerimizde, hangi hastaneleri tavsiye ettikleri hakkında bilgi almak istiyoruz. Hangi hastaneleri doğum için tavsiye edersiniz? Neden? Fiyatları nasıl ? Tecrübelerimizi paylaşarak, etrafımıza faydalı olalım :tik:
  5. hangi elektrik süpürgesini önerirsiniz?

hangi elektrik süpürgesini önerirsiniz?

arkadaslar elektrik süpürgesi alacagm emiş gücü yüksek çok kuwwetli önebilecegnz makina warmı

Sayfayı Paylaş