gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ankarada sözlümle nereleri gezebiliriz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sözlüm de ben de Ankaraya İstanbuldan okumaya geldik. İstanbul olsa gezecek yer çok ama buranın yabancısıyız. Acaba sözlümle nereleri gezebiliriz burada, şöyle romantik :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Gölbaşında romantik ve rüzgarı hissedebileceğiniz bir yerlere gitmelisiniz. Havalar da fazla soğumadan ideal ve güzel bir ortam olucaktır ama dün gece ki haberlere bakılırsa kar da yağmış :)
    Bize göre çirftlerin birbirlerini en iyi tanıyabilecekleri ortamlar gürültüden uzak ve huzur veren mekanlar olmalı
    Ankara da bunun için aklımıza gelen ilk yer Gölbaşı. Olsun biraz üşümeyi göze alırsanız bembeyaz örtü altında Gölbaşı yine güzeldir :)

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ahhh ankaraa her yerı guzeldır ozellıkle alısverıs merkezlerı harıkalar dıyarı forum kızılayy ankamall goksu parkı ama sogulktur sımdı mogan parkı ahh :D:D

4. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben nedense ankara dendiğinde sadece gece alemi aklıma geliyor tıpkı ANTALYA dendiğinde sahil deniz güneş gibi

Ankarada sözlümle nereleri gezebiliriz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankarada yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz ?

Ankarada yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz ?

Ankarada yaşıyoruz ve yılbaşı gecesi için Ankarada gidilebilecek eğlence yerleri ile ilgili bilgi arıyorum,yardım edermisiniz?
  2. Ankaradayım sevgilimi sevgililer gününde nereye götürebilirim?

Ankaradayım sevgilimi sevgililer gününde nereye götürebilirim?

Merhaba hanımlar. Sevgilimi bu sevgililer gününde iyi bir yere götürmek istiyorum ama buraları çok iyi bilmiyorum.Geleli 1 sene oldu.Ankarada sevgilimle nerede kutlama yapabiliriz?
  3. Assos'ta Nereleri Gezebilirim?

Assos'ta Nereleri Gezebilirim?

assos gezilecek yerler assos tanıtım assos 2013 Sevgili melekler, eğer tarihi ve kültürel yerleri gezmekten hoşlanıyorsanız, Assos tam size göre bir yer! Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinin Behramkale köyünde bulunan Assos, antik çağların en önemli yerleşim yerlerinden biridir. Tarihinin MÖ 3000 yıllarına kadar uzandığı tahmin edilen, Edremit Körfezi ile Midilli adası arasında bir tepenin...
  4. Büyükada'da Nereleri Gezebilirim?

Büyükada'da Nereleri Gezebilirim?

büyükada gezilecek yerler büyükada tanıtım büyükada tarihi yerler Sevgili melekler, İstanbul'a en yakın ve ulaşımı en kolay tatil yerlerinden birisi hiç şüphesiz Büyükada. Üstelik Büyükada, Marmara denizinde denizden istifade edilebilecek en temiz yer durumunda. Şimdi Büyükada'ya gitmek ve gitmeden önce orayı tanımak isteyenler için ada ve gezilecek yerleri hakkında bilgiler vermek...
  5. Bodrum'da Nereleri Gezebilirim?

Bodrum'da Nereleri Gezebilirim?

bodrum gezilecek yerler bodrum tatil yerleri bodrum 2013 yaz Sevgili melekler, Türkiye'de tatil mekanı denildiğinde akla gelen en popüler tatil yerlerinin başında Bodrum geliyor. Sosyete başta olmak üzere yerli ve yabancı turistin her yıl akın ettiği Bodrum, dünyaca ünlü mekanlara sahip, tatiliçin birbirinden farklı alternatifleriyle 24 saat canlı bir beldemizdir. Eğer bu yaz Bodrum'a...

Sayfayı Paylaş