gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İstanbulu gezmek istiyorum nereleri tavsiye edersiniz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İstanbulda öğrenci olarak bulunuyorum ve burayı iyice gezmek istiyorum, bana nereleri tavsiye edersiniz gezmek için ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Adalar: Faytonları, plajları Avcılar: mobilya dükkánları,
    Bağcılar: Engelliler Sarayı.
    Bakırköy: A Özgürlük Meydanı,.
    Beşiktaş: Yıldız Parkı, İnönü Stadı,
    Kabataş, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy Camii, Çarşı Taraftar Grubu.
    Beykoz: Hidiv Kasrı, Yuşa Tepesi, Anadolu Hisarı,
    Beyoğlu: İstiklal cd. Galata kulesi, Yeşilçam Sokağı, Arka Sokakları, Taksim Meydanı, Kasımpaşasporu, Hacı Hüsrevi,
    Büyükçekmece: B.Çekmce Gölü, Tüyapı, Televizyon Kulesi(yapımı sürüyor, belediye, Avrupa’nın 3. büyük kulesi)
    Eyüp: Türbesi, Piyer Loti, Belgrat Ormanları, Haliç(en uzun sınır Eyüp’te), Oyuncakçıları, Feshanesi.
    Eminönü: Sultanahmet camii ve köftesi, Kapalı çarşı, Mısır Çarşısı, Topkapı sarayı, Ayasofya, Gülhane, Vefa bozası, Süleymaniye, Babıáli Yokuşu, Beyazıt Meydanı, Sahaflar Çarşısı, Sirkeci, Cağaloğlu,
    Fatih: Camii, Vatan caddesi, Sulukule, Zeyrek, Bozdoğan Kemeri, Karagümrük, Fener Gaziosmanpaşa: Gazi mahallesi, Gaziosmanpaşa Anıtı
    Kadıköy: Moda, Boğalı Altıyol, Bağdat caddesi, Caddebostan plajı, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı, Salı Pazarı, Kalamış
    Káğıthane: Sadabad (yapımı sürüyor, belediye), Miniatürk, Kartal: Cezaevi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi,
    Maltepe: Bakireler Tapınağı, Yayla Sanat Merkezi, Briyas sarayı
    Pendik: Aydos tepesi, Marina ve fuar merkezi(yapımı devam ediyor, belediye) Kurtköy
    Sarıyer: Tarabya, İstinye, Aşiyan, Parkorman, Baltalimanı, Kilyos, Rumeli Hisarı, Balık restorantları.
    Şişli: Akmerkez, Mecidiyeköy, Teşvikiye Camii, Harbiye Ordu Evi, Askeri Müze, Ali Sami Yen Stadı, Abide-i Hürriyet, Nişantaşı, Darülaceze
    Tuzla: Tersaneleri, Balık restoranları, Denizcilik Fakültesi, Harpokulu, Formüla,
    Ümraniye: Yeşilvadi Konakları, Modoko, IKEA
    Üsküdar: Kız Kulesi, Beylerbeyi, Kandilli Rasathanesi, Çamlıca Tepesi, Selimiye Kışlası, Harem, Marmaray, Capıtol.
    Şile: Bezi, Festivali ve Ağva’sı.
    Zeytinburnu: Veliefendi Hipodromu, Yedikule Zindanları

İstanbulu gezmek istiyorum nereleri tavsiye edersiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okumanızı tavsiye ederim

okumanızı tavsiye ederim

Eğer, yeniden başlayabilseydim yaşamaya, ikincisinde daha çok hata yapardım. Kusursuz olmaya çalışmaz, sırtüstü yatardım. Neşeli olurdum, ilkinde olmadığım kadar. Çok az şeyi ciddiyetle yapardım. Temizlik sorun bile olmazdı asla. Daha çok riske girerdim, seyahat ederdim daha fazla. Daha çok güneş doğuşu izler, daha çok dağa tırmanır, daha çok nehirde yüzerdim. Görmediğim bir çok...
  2. Çay Makinesi Tavsiye Eder misiniz?

Çay Makinesi Tavsiye Eder misiniz?

çay makinesi, tavsiyeler, öneriler, modelleri, markaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Epeydir kullandığım arzum marka çay makinemin artık miadı dolmaya başladı,su sızdırıyor.Sizler hangi markaları kullanıyorsunuz? Hangisini önerirsiniz? Fiyatları ve modelleriyle tavsiye eder misiniz?
  3. tavsiye ederim

tavsiye ederim

ben tavuk baget yaptım patlıcan biber kızarttım kızartılarak yapılan birçok şey yapılıyor kek bile...ben çok memnunum lezzet olarak harika
  4. Yaşam Mucizesi <bakmanızı tavsiye ederim>

Yaşam Mucizesi <bakmanızı tavsiye ederim>

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. İstanbul'da Doğum İçin Nereyi Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İstanbul'da Doğum İçin Nereyi Tavsiye Edersiniz Melekler ?

Doğum yapmış olan Melekler, İstanbulda yaşayan ve doğum yapacak olan meleklerimize hangi hastaneleri tavsiye edersiniz ? Hangi özelliklerinden dolayı tavsiye edersiniz? Fiyatlar nasıl? Bildiklerimizi aktaralım, merak edenler de faydalansın :)

Sayfayı Paylaş