gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Aref Ghafouri Videosu

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

aref ghafouri aref videoları ghafouri resimleri in videoları Aref Ghafouri'nin videosunu seyretmemiş olan arkadaşlarımız için ekleme yapıyoruz. Seyredin eminim sizde şok olacaksınız.:) [​IMG]

Aref Ghafouri Videosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri

aref ghafouri aref ghafouri geyikleri yetenek sizsiniz resimleri kimdir geyikleri İnanılmaz bir yarışma çıkardı büyük ihtimal ilede birinci yada ikinci olacak Aref, Acunun Hülyanın ve Ali Tarhanın resmen ağzı açıkta kaldı arkadaşlarım. Ben bile ekran başında bi acayip oldum nasıl olur diye. Peki kim bu Aref, İran vatandaşı aref ghafouri şu anda türkiyede bulunuyor. Bir kaç sitede...
  2. Aref Ghafouri Resimleri

Aref Ghafouri Resimleri

aref resimleri aref fotoları ghafouri fotoları ghafouri resimleri resmi Yetenek Sizsiniz yarı final birincilerinden Aref Ghafouri sergilemiş olduğu gösteri ve performansla jüri ve izleyiciyi adeta şoke etti.Acun Ilıcalı'nın dakikalarca ayakta alkışladığı Aref gerçekten çok ilginç ve şaşırtıcı gösteriler yaparak insanların kafasında soru işaretleri oluşmasına neden oluyor.Sihirbazlıktan öte bir...
  3. Aref Ghafouri Öldü mü?

Aref Ghafouri Öldü mü?

aref öldü mü aref öldümü ghafouri öldü mü ghafouri Artık ansızın gelen ölüm haberlerine alıştık sayılır.Son zamanlarda özellikle çok genç yaşta kaybettiğimiz sanatçılar için halen içimiz yanmaktayken şu an internette yeni bir haber dolaşıyor.Ama aslı varmı yokmu bilmiyorum arkadaşlar .Yetenek sizsiniz yarışmasının yarı final birincilerinden Aref Ghafouri'nin öldüğü yolunda bu...
  4. Arefe günü yapılacak dualar

Arefe günü yapılacak dualar

Resulullah (s.a.v) şöyle buyuruyor:“ Günlerin en faziletlisi arefe günüdür. Faziletçe cumaya benzer. Arefe günü cuma günü dışında yapılan yetmiş hacdan daha faziletlidir (Hac da iken). Duaların en faziletlisi de arefe günü yapılan duadır. Benim ve benden önceki peygamberlerin söylediği en faziletli söz de, Lailahe illallahu vahdehü la şerike lehu. (Allah birdir, O’nda...n başka ilah yoktur....
  5. Aref Ghafouri Saldırıya Uğradı!

Aref Ghafouri Saldırıya Uğradı!

aref ghafouri, yetenek sizsiniz aref, aref ghafouri haberleri Sevgili melekler, Yetenek Sizsiniz yarışmasında yaptığı illüzyon gösterileriyle dikkat çeken ve takdir toplayan İranlı Aref Ghafouri saldırıya uğradı. Ailesinin oturduğu evde üst kat komşusuyla kavga eden Ghafouri'ye saldıran komşuyu, polis vurarak etkisiz hale getirebildi. İşte detaylar... Çevre sakinlerinin iddiasına göre...

Sayfayı Paylaş