gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Oruç Nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Oruç Nedir bana orucun anlamını yazarsanız çok sevinirim. İnsanlar neden oruç tutar ve oruç nedir?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Arkadaşlar Oruç Nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oruç Nedir? Niçin Oruç Tutmalıyız?

Oruç Nedir? Niçin Oruç Tutmalıyız?

oruç, nedir, niçin oruç tutmalıyız, oruç hakkında bilgiler ,çin yazımıza buyrun arkadaşlar. oruç nedir, niçin oruç tutmalıyız hepsi ve daha fazlası için yazımızı sizlerle paylaşıyoruz melekler; Orucun Arap dilindeki karşılığı “savm” kelimesi olup, bu kelime “bir şeyden uzak durmak, kişinin kendini tutması ve engellemesi” manalarına gelmektedir Terim olarak ise, “tan yerinin ağarmasından...
  2. niyet etmeden oruç tutulur mu arkadaşlarım

niyet etmeden oruç tutulur mu arkadaşlarım

Niyet etmeden oruç tutulur mu meleklerim ya dün niyet etmeyi unuttum orucum kabul olur mu bununla ilgili bilgi verir misiniz bana
  3. Krem Sürmek Orucu Bozuyor mu arkadaşlarım

Krem Sürmek Orucu Bozuyor mu arkadaşlarım

Selamlar, bir komşumuz oruçlu iken krem bile sürmek istemedi ve orucu bozar dedi. Ben o kadar orucuna bişey olmaz ayşe abla dediğim halde o beni dinlemedi benimde kafamda soru işaretleri oluştu. Acaba kızlar sahiden de krem sürmek orucu bozuyor mu ya ?
  4. Orucun Bedene Faydaları nelerdir

Orucun Bedene Faydaları nelerdir

Arkadaşlar Ramazan ayı geliyor çok az kaldı bu yıl da inş orucumuzu tutabiliriz diyor ve sizden Orucun Bedene Faydaları nelerdir diye bildikleriniz bu sayfadan benimle paylaşmanızı rica ediyorum
  5. Orucun Yan Etkileri nelerdir

Orucun Yan Etkileri nelerdir

Arkadaşlar merhaba ben bu yıl niyet ettim oruç tutacam inş kısmet olursa tabi ama Orucun Yan Etkileri nelerdir bunları bilmem lazım çünkü sağlık olarak pek uygun değilim oruç tutmaya

Sayfayı Paylaş