gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

asi ve mavi

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

asi ve mavi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asi ve Mavi

Asi ve Mavi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Anne ve babaya asi olmak

Anne ve babaya asi olmak

Rüyada anne ve babaya asi olmak, Allah (C.C.)'a sirk kosmak, adam öldürmek veya bunlar gibi büyük günah Islemeye isaret eder.
  3. Onur Akın - Asi ve Mavi (akor)

Onur Akın - Asi ve Mavi (akor)

asi ve mavi notaları asi ve mavi akor nota onur akın tab tab G F Em Savrulup yırtılan rüzgar üşüyor G F Em (içimde kış gibi bir mevsim üşüyor) Dm(Am) Am(Dm) Oysa ben senden neler neler isterdim C( G) (G-F-Em) Am senli sevdalarda doğmak isterdim Dm(Am) Am(Dm) Sabahlar isterdim asi ve mavi C( G) (G-F-Em) Am Büyüsün isterdim ışığın rengi Am Dm Ama gel görki kötüyüm bugün
  4. Onur Akın-Asi ve Mavi

Onur Akın-Asi ve Mavi

Sesiyle beni büyüleyen harika sanatçı. Bugün kederliyim, beterim bugün Sesime ses değse çığlık oluyor Üşüyor toprak, taşlar üşüyor Vuslatı yakın eden yollar üşüyor Yumma gözlerini, uyuma bugün Bütün gölgeler akşam oluyor Üşüyor yaprak, dallar usuyor Savrulup yirtilan ruzgar üşüyor Oysa ben senden neler neler isterdim Senli sevdalarda doğmak isterdim Sabahlar isterdim, asi ve mavi Büyüsün...

Sayfayı Paylaş