gebe
  1. mavili_61

mavili_61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

aşığım aşıııııııık!!!!

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında mavili_61 tarafından paylaşıldı.

nişanlıyım ve sevgiliyken biriyle tanıştım onunla birlikte oldum bir çok şey yaşadım..şimdi o da nişanlı ama hala aklım onda sürekli kendimi kandırıyorum artık yeter ben nişanlımı değil onu seviyoruuuuuuuuuuuuuuuummmmmm..... seni seviyorum ne olur öl artık yeteeeeeeeeerrr............

2. Onun_Ülkesi

Onun_Ülkesi Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onun ölmesini istiyorsun...! Neden yaşamasını isteyipte onu her düşündüğünde mutlu olmayı denemiyorsun ... illaki yanındamı olması gerek sevgi bazen yakınımızda bazen de çok uzağımızda ... YAŞAMASINI BİLMELİYİZ SEVGİNİN ...

aşığım aşıııııııık!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık

Aşık

Bu kemiği görmek kadına, Bu kemikle oynamak batıl söz söylemeye, bu oyunda birini yenmek o kimseye galip gelmeye, Birtakım aşıkların yanında olduğunu görmek bakire kızlarla evlenmeye delalet eder.Rüyasında aşık olduğunu gören bir kimse bekar ise bir süre sonra gerçekten aşık olacak demektir. Evliyse, kişiyi hayata bağlayacak önemli bir neden ortaya çıkacak demektir.Asik görmek, bir is...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Duysun CÜmle Alem Duysun TÜm DÜnya Sevdalandim Dostlar AŞiĞim AŞik AradiĞim AŞki Buldum Sonunda Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik Bİrbİrİnden GÜzel Şİmdİ Her GÜnÜm Kalmadi GÖnlÜmde Artik HİÇ HÜzÜn BÖyle Bİr Sevdaya Sİzler De DÜŞÜn Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik
  3. Emirkan - Aşığım Aşık

Emirkan - Aşığım Aşık

Bu sabah çok mutlu uyandım O sihirli güce inandım Nazarlardan sakla Allah'ım Seviyorum, aşka bulandım Bu duyguyu çok özledim Bundan önce neler çektim Buldum artık şükürler olsun Şimdi gerçekten sevdim Aşığım aşık, deliler gibiyim Bir kaç yıldır serseriyim Aradığım aşkı buldum Ben gönlümün elçisiyim __________________
  4. Küçük Aşıklar

Küçük Aşıklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş