gebe
  1. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93

Aşılama yaptırmadan direk tüp bebek düşünenler 2013

Konu, 'Gebelik' kısmında a.özlem tarafından paylaşıldı.

Aşılama yaptırmadan direk tüp bebek düşünen var mıııı

Aşılama yaptırmadan direk tüp bebek düşünenler 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp bebek düşünenlere uyarı

Tüp bebek düşünenlere uyarı

Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Yardımla Üreme Teknikleri Derneği (TSRM), tüp bebek konusunda bilimsel olarak henüz kesinleşmemiş yöntemler konusunda vatandaşları uyarmak amacıyla gazetelere ilan verdi. Dernek Başkanı Prof. Dr. Hakan Yaralı, yaptığı açıklamada, tüp bebek uygulamaları ile ilgili yazılı ve görsel medyada yer alan bilimsel olarak henüz kesinleşmemiş ve deneysel olarak...
  2. Kime Tüp Bebek Uygulanmalı, Kime Aşılama Yapılmalı?

Kime Tüp Bebek Uygulanmalı, Kime Aşılama Yapılmalı?

tüp bebek, aşılama uygulaması, tüp bebek uygulaması Sevgili melekler, ne yazıkki kısırlık günümüzde hızla artarak devam eden bir hastalık. Değişen yaşam koşulları yanında çeşitli faktörlerle çiftlerin çosuk sahibi olmayı ertelemeleri, kısırlığın giderek yaygınlaşmasına sebep oluyor. Bunun sebebi ise kadınların yaş ilerledikçe yumurtalık rezervlerine bağlı olarak doğurganlıklarının...
  3. tüp bebek yaptıranlar veya düşünenler buraya

tüp bebek yaptıranlar veya düşünenler buraya

arkadaşlar ben 2 ay sonra tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.daha önce de 2 tüp bebek denemem oldu.ilkinde bebeğim tutundu 2 aylıkken düşük yaptım.ikincisinde tutmadı.üçüncü denememde daha dikkatli ve bilinçli olmak istiyorum. bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan faydalanmak istiyorum. bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum.birbirimize yardımcı olalım.
  4. Tüp bebek yaptırmadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Tüp bebek yaptırmadan önce nelere dikkat etmeliyim?

tüp bebek tedavisi öncesi yapılacaklar,başarısız tüp bebek sonrası neler yapılmalı,tüp bebek şansını artırmak için neler yapılmalı,tüp bebeğin tutması için ne yapılmalı,tüp bebek tedavisi hakkında bilgiler Gebeliğe giden yolda kendiliğinden kolaylıkla sonuca ulaşılamıyor ise tüp bebek-mikroenjeksiyon teknolojileri, annenin yumurtası ve babanın spermini laboratuvar ortamında sağlıklı...
  5. 2015 Aşılama ve tüp bebek fiyatları

2015 Aşılama ve tüp bebek fiyatları

Zaten uzun yıllardır tedavi peşinde koşmaktan harcan büyük kaynaklar, tüketilmiş dost kredileri, ve son noktada karşı karşıya gelinen pahalı tedavi yöntemlerinden olan aşılama ve tüp bebek tedavi sürecindeki stresinizi artıran en önemli etmenlerden biridir. Ülkemiz gerçeklerine ve sağlık harcamalarına göre oldukça pahalı olan bu yöntemlerin mali yönünü karşılayamamakta tedaviyi ertelemeye yada...

Sayfayı Paylaş