Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Selam kizlar bende ilk aşılama yaptim 30ekimde simdi ise kasıklarımda afif agri ve gaz sorunum var neden boyle oluyo

Selam kizlar bende ilk aşılama yaptim 30ekimde simdi ise kasıklarımda afif agri ve gaz sorunum var neden boyle oluyo
Hosgeldin canim ilk iki üç gün gaz arti kasiklarda agri oluyor. Kendini ayaklarini belini hep sicak tut. Agir ve ani hareket etme. Dikkatli hareket et. Dr asilama dan sonrasi için ilac verdi mi ?
Insaallah tutar canim.
Bende gecen ay asilama yaptim ama tutmadi. Ama bizde esimin sperm sayisi cok az.
Sen neden asilama oldun ?

1kasimda asilama oldu bnomde bl kasik agrisi var bide akinti normalmi burdaki yorumlari okudukca umudm kesildi:-(

1kasimda asilama oldu bnomde bl kasik agrisi var bide akinti normalmi burdaki yorumlari okudukca umudm kesildi:-(

Umudunu kesme canim pozitif ol ki pozitif bi sonuc olsun insaallah.
Kendini hep sicak tut ! Ve asla agirlik kaldirma, Cam silme, ve mumkun mertebe evi supurme. Yanii kisacasi belini agirticak hiç bir iş yapma. Akinti, bel ve kasik agrisi falan bunlar normal. Aldigin ilaclar bide asilama yapiyo bunu. Asilama dan sonra progesteron aliyomusun ? Dr verdi mi ? Bide sizde sikinti neydi neden asilama oldun ?

ben dört gün oldu aşılama yapalı,,ve bu dört gündür kasık ve bel ağrısından ölüyorum artı iş filanda yaptım yapıyorum da,,bili olurmu yaa ;((

ben dört gün oldu aşılama yapalı,,ve bu dört gündür kasık ve bel ağrısından ölüyorum artı iş filanda yaptım yapıyorum da,,bili olurmu yaa ;((
Canim bence bana sorarsan, seni yoracak, belini agritacak isler yapma. Ve kendini vucudunu sicak tut ayaklarinida... Agrilar normal endiselenme.. Bol bol dinlen. Asilama nin 14.cu günu kan testi yaptirirsin insaallah bebek tutunur..

inşaallah...teşekkür ederim..umarım olur, 7 yıllık evliyim.6 yıl önce ölü doğum yaptım ondan sonrada olmadı çocuğumuz,aslında hiçbir sorunumuz yok ama bu sonda eşimin sperm sayısı düşük çıktı,,aşılama önerdiler,ilk yapışım aşılama yı,,,,inşallah tutar,çok sabırsızım ;;((((

inşaallah...teşekkür ederim..umarım olur, 7 yıllık evliyim.6 yıl önce ölü doğum yaptım ondan sonrada olmadı çocuğumuz,aslında hiçbir sorunumuz yok ama bu sonda eşimin sperm sayısı düşük çıktı,,aşılama önerdiler,ilk yapışım aşılama yı,,,,inşallah tutar,çok sabırsızım ;;((((

Sabirli ol ve baska seylerle mesgul et beynini. Çok dusunme. Insaallah olur

Geri