Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Dusuk ve olu dogum olaylari olunca aslinda, dusuk yapmis olmuyorsun, kromozom saglikli olmayinca kendiliğinden gebeligi sonlandiriyor vucud. Bence test yaptirmanizda fayda var canim.

anladım.teşekkür ederim ;) ...inşallah onlara gerek kalmadan gebe kalabilirim,,,umarım tutar bu ilk aşılama,,bugün tam Bi haftam oldu,hayal kırıklığına uğramak istemiyorum Allah ım inşallah tutar....çok istiyorum bir bebişim olmasını,tabi öncelikle herşeyin hayırlısı,,Rabbim çocuğu olmayan herkese nasip etsin inşallah..bize de tattırsın bu duyguyu

anladım.teşekkür ederim ;) ...inşallah onlara gerek kalmadan gebe kalabilirim,,,umarım tutar bu ilk aşılama,,bugün tam Bi haftam oldu,hayal kırıklığına uğramak istemiyorum Allah ım inşallah tutar....çok istiyorum bir bebişim olmasını,tabi öncelikle herşeyin hayırlısı,,Rabbim çocuğu olmayan herkese nasip etsin inşallah..bize de tattırsın bu duyguyu

Aamiinn Aamiinn Aamiinn ecmein insaallah canim insaallah hayirlisiyla hamile olursun canim. Ama tutmazsa üzülme, çünkü uzulunce, bidaha ki adet dongusunde yumurtlamayi etkiliyor mus.
Insaallah asilama tutar canim. Ama tutmazsa eger, mutlaka esinizle beraber kromozom testi yaptirin. Bu cok onemli, çünkü sagliksiz cocuklar, kromozom sagliksiz olunca oluyormus. Boyle sikinti karsisinda en sagliklisi tup bebege yonelmek dir. Allahim cumlemize hayirli ve saglikli cocuklar versin insaallah...

Aminn....inşallah...çok sağol.zaten doktorum iki kez önerdi aşılamayı..ikisinde de olmazsa eğer tüp bebek tedavisi gorucez,,Rabbim yardımcımız olsun hepimizin

Merhaba Hosgeldin canim, sekiz yillik evliymissin, neden bu kadar bekledin asilama yapmak için ?
Sabirla bekle insaallah nasipse olur hamile kalirsin canim. Kendini ayaklarini belini hep sicak tut canim.
Hosbulduk.anca yazabildim.neden 8 yıl bekledim dersen aslında son 4 5 yıldır istiyoruz doktorlar eşimde de bende de bir sorun olmadığını söyledi sadece 2 cm lik bir çikolata kıstım var oda engel değilmiş zaten.2 kere gonal f ve övitral tedavisi gördüm.ilk defa bu ay aşılama yapıldı.sırtım felaket agriyor.bakalım 28 kasım kan tahlili umarım hepimiz iyi sonuçlar alırız.

Semos sanırım senle aynı zamanda aşılama olmuşuz.sende ne gibi etkiler var paylaşırsan s2vinirim.

selam nurişş..ben aşılamanın ikinci gününden bu yana aşırı derecede kasık bel ağrısı çekiyorum arada bir karnımda ağrıyor tabi,,ama belimin ağrısından hiç duramıyorum bu şekilde geçiyor günlerim,,senin nasıl nuriş ???

Semoş benimde ilk 3 gün belim ve kasıklarım cok ağrıdı bel ağrısı devam ediyor kasıklarımada ara ara iğne batması gibi batmalar oluyor. Özelliklede gece uykumdan batmayla uyanıyorum.ateşim önceleri hep 36 civarındaydı Son bir iki gündür her sabah ölçüyorum 36,7_36,8 oluyor. göğüslerde ilk günlerde çok hassasiyet vardı sanırım çatlama iğnesinin etkisinden şimdi baya hafifliği. birde sabahları bazen akşamları bulantı oluyor buda cirinon jelden olabilir. yan etkilerinden okudum. benim durum bu canım. yani anlayacağın yok yok bendedesen nezaman sonuç öğreneceksin.

Geri