Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Arkadaşlar baktımda sonuçları belli olmuş olanlar var.ama kimse birşey yazmamış. paylaşalımda birlikte sevinelim birlikte üzülelim. zaten buraya yazmakta ki amaçta bu değilmi

Semoş benimde ilk 3 gün belim ve kasıklarım cok ağrıdı bel ağrısı devam ediyor kasıklarımada ara ara iğne batması gibi batmalar oluyor. Özelliklede gece uykumdan batmayla uyanıyorum.ateşim önceleri hep 36 civarındaydı Son bir iki gündür her sabah ölçüyorum 36,7_36,8 oluyor. göğüslerde ilk günlerde çok hassasiyet vardı sanırım çatlama iğnesinin etkisinden şimdi baya hafifliği. birde sabahları bazen akşamları bulantı oluyor buda cirinon jelden olabilir. yan etkilerinden okudum. benim durum bu canım. yani anlayacağın yok yok bendedesen nezaman sonuç öğreneceksin.
Kizlar canlar insaallah pozitif olur sonuclariniz. Benim ilk tutmadi, ikinciyi yapicam on gün sonra.....

Elifçim senin yaş kaçtı? Ben önümüzdeki ay 33olucam oyüzden dahada aşılama ile uğraşamıycam dediğim gibi 1-2 ay sonra tüp bebeğe geçmeyi düşünüyoruz. Tabi inşallah gerek kalmazdı bu ay hepimizin tutar.
Bende otuzuc Um canim :-(
Ben ne kadar Acele etsem de dr lar cok rahat davraniyor, bana Acele etme gec kalmis degilsin deyip duruyorlar

Bende otuzuc Um canim :-(
Ben ne kadar Acele etsem de dr lar cok rahat davraniyor, bana Acele etme gec kalmis degilsin deyip duruyorlar
Oradaki doktorlar rahatmış vallahi benimkide bir panik oldu sen 8 yıldır neredesin diye . burdada devlette yaptırırsan beklemek zorundasın ama ben özelde yaprtırıcam beklemek istemiyorum daha. Tabi allah bilir orasını ama.

nurişş ben ayın 28 in de test yaptırıcam,,eğer tabi adet olmazsam o güne kadar bazen erken olabiliyorum Bi hafta erkenden görüyorum adet...böyle işte,aynen sonuçlar ney arkadaşlar merak ediyorum yazarsanız sevinirim

Geri