Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Yok canım onu bir ara kullandım ama aşılamadan sonra vermedi onu merak ettim bende gerek duymadı herhalde diye düşündüm

Spermler de sorun olmadığını söyledi Dr ama birde ilk aşılamamız biraz acemi geldik hiçbirşey soramadık
Canim sende sikinti yok diye progestan à gerek duymamis olabilir, ama esinin sperm inde sorun da yokmus. Ama sonucta asilama yi gerektirecek bi sikinti var ortada, bence progestan vermeliydi. Dr unutmus olabilir mi ?

Bu saatten sonra Dr sorsam me olacak işe yarar mı canım.yumurtalığıma Salı günü bakıldı 17.5 olmuş Salı gece saat 12 de çatlatma iğnesi yapıldı Perşembe de aşılama yapıldı

Yok canım ben 6 kere göbeğimden iğne yapıldı daha sonra çatlatma iğnesi yapıldı 36 saat sonra aşılamam yapıldı
Ama kadinin yumurtasi catlayinca 24 saat yasarmis, niye 36 saat beklemisler ki ?
Her dr baska yöntem uyguluyo!
Bide sen klomen in ignesini vurmussun, demekki senin yumurtlama sorunun var biraz, yoksa normal hapini verirdi. Yani o kadar çok okudum ogrendim ki, biliyorum artik cogu seyi.

Ama kadinin yumurtasi catlayinca 24 saat yasarmis, niye 36 saat beklemisler ki ?
Her dr baska yöntem uyguluyo!
Bide sen klomen in ignesini vurmussun, demekki senin yumurtlama sorunun var biraz, yoksa normal hapini verirdi. Yani o kadar çok okudum ogrendim ki, biliyorum artik cogu seyi.
Klomen ilaç kullandım ben onla tutmadı.daha sonra progen 300 iğne verdi 6 gün bu iğneyi oldum daha sonrada çatlatma iğnesi sonra aşılama Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah

Geri