Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Canim Hosgeldin aramiza, seni ozenle ve dikkatle okudum, adetinin 15.ci günü asilama olmussun. Bu tarih geç degilmi ? Normal de 11-14. Cu günler asilama yapilir.
Ben bu ay adetimin 13.Cu günü asilama olacaktim, ama bir gün evvel yani 12.ci günü verdigim kan tahlilinde yumurtlama oldugu yani ovulasyon gerceklesmis diye asilamayi yapmadilar, ocak ayina ertelediler.

Canim insaallah tutar ve hamile olursun. 14.Cu güne kadar adet olmazsan kan testi yaptirirsin canim insaallah pozitifi gorursun hayirlisiyla.
Asilama dan sonra progesteron verdi mi dr ? Verdiyse vajinadan aldiysan daha faydali gebelik için.

Canım teşekkür ederim aminn inşlhh..
Yumurta takibindeydim cnm,gün aşırı kontroldeydim,tek yumurtam oluştu sağ tarafımda,ve 18 olduğunda çatlatma iğnemi vurdurdum gece 11 de..
Progesteron vermedi cnm,sadece 14.güne kadar regl ol veya olma kan testini mutlaka yaptır sonra yine görüşelim sonuca göre dedi.
şu anda belimde acaip bi ağrı var,kasıklarım ve yanlarım belimin sağ sol tarafı dolu dolu...regl olmam inşlh..
yarın kan testi yaptırmak istiyorum sence olurmu,en azından bi bakarım değer varsa kaç diye...14. gün yine yaptırırım.

Kızlar bana hiç,Bi aşılamam da progesteron vermediler sadece folşkbaait ve corasprin veriyorlar...
ben bugün de adet olmadım 3 gün geçti
dayanamayıp idrar tahlili yaptım,ama çıkmadı ben aceleciyim sabredemiyorum sanırım :))
olmasam da Cuma ya kadar bekleyeceğim inşallah
meleğimxx bizi çok mutlu ettin darısı hepimizin başınaa

Kizlar daha test yapmadim test aldim ama yapip yapmama konusynda kararsizim daha mi beklesem diyorum ve kimiside diyor ki yapilacaksada sabah ac karnina yapilmalidir ki dogru sonuc versin cok korkuyorum testi yapmaktan
canım ben akşam yaptım zaten birini birinide sabah aç karnına yine aynı çıktı canım fark etmedi yani cesaretini topla yap canım ben öyle yaptım çünkü

Kızlar bana hiç,Bi aşılamam da progesteron vermediler sadece folşkbaait ve corasprin veriyorlar...
ben bugün de adet olmadım 3 gün geçti
dayanamayıp idrar tahlili yaptım,ama çıkmadı ben aceleciyim sabredemiyorum sanırım :))
olmasam da Cuma ya kadar bekleyeceğim inşallah
meleğimxx bizi çok mutlu ettin darısı hepimizin başınaa
canım banada sadece folikasit kullandedi aşılamadan sonra banada ilaç vermedi merak etme yani inşallah canım darısı sizlerin başına

Canım ben geçen ay yaptırmıştım tutmadı bu ayda adetim,gecikti bilemiyorum hiç gecikme yaşamadığım,için umudum var :))
zaten umutlarımız olmasa çekilmez böyle günler:)

Geri