gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Aşk,Aşk,Aşkk...

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Aşkı sadece bizlermi yaşarız...Sadakat sevgi sadece insanlara özgümü sanıyorsunuz...Hayvanlarda aşka düşer:)işte sizlere ispatı...Karelere yansıyan o muhteşem aşk resimleri.... [​IMG]

[​IMG]:asigim::asigim:

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    [​IMG] Buna bayıldım yaa hepsi birbirinden tatlı :)
    Paylaşım için tşk

KeLeBeK's bunu beğendi.
  3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    ay cok tatli ya :D
    Paylasim icin tesekkürler.

Aşk,Aşk,Aşkk... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk ( ! )

Aşk ( ! )

AşK ( ! ) " Aşk farkına varmaktır, Ya herşey aşktır,ya hiçbirşey Ya da herşey aşktandır... Ya aşk nedir? Tarif etmek gereklidir ve aynı zamanda hastalıktır Ve hiçbir tarif için bu aşkın tarifi değildir diyemezsiniz... Ve hiçbir tarif tam değildir... Seversiniz işte... Kavuştuğunuz,kavuşmayı istediğiniz veya kavuşamadığınızdır aşk... Aşk odur... Yarım ve bayat bir simit de...
  2. Aşk ahh aşkk..

Aşk ahh aşkk..

Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yalnızsan,için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir ise yaramayacaktır. Sen kendini paralarken o bahaneler bulmaya hazırdır.Hani ağzınla kus tutsan Bu... kusun kanadı neden beyaz değil?diye bir soruyla bile...
  3. *Aşk *

*Aşk *

İki dakika herşeyi bırak zihnini boşalt ve Aşk'a odaklan! Karanlığın ortasında yavaş yavaş ilerliyordum. Etrafım irili ufaklı taşlarla çevriliydi. Bazen bir tanesine çarpıyor, biraz sendeliyor ardından tekrar yoluma devam ediyordum. Ne zaman olmuştu, nasıl olmuştu, şimdilerde ben de pek hatırlayamıyorum ama çok sonraları bir bilim adamından duyacaktım. Büyük bir patlama olmuştu, ardından...
  4. Aşk ♥

Aşk ♥

mesela, sabahları beraber uyansak, gördüğümüz rüyaları anlatsak birbirimize. Sonra sussak gözlerine baksam sadece, kaybolsam kollarında. Dudağıma kondurduğun buseyle sarhoş olsam.. Zaman geçmese hep böyle kalsak. ♥ Seni ilk gördüğüm anı hatırlıyorum. Öyle çocuksu ve tarifi imkansız. ''İşte bu.'' demiştim o an. Çok şey istemiyorum aslında. Sadece yanımda olmanı istiyorum. Bütün günü...
  5. aşk

aşk

birini çk seviyorum ama o karşılık vermiyor ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş