ask.fm giriş

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşk fm girişi neredendi arkadaşlarım eklemiştim bi yerlere bulamıyorum yardımcı olur musunuz lütfen yaa

ask.fm giriş konusuna benzer içeriklerimiz
  1. islam'a Giris

ISLAM'A GIRIS Islâm’a giris, imanla gerçeklesir. Iman, Allah Teâlânin Hz.Muhammed'e indirdigi, o'nun da insanlara teblig ettigi kesin olarak belli olan seylerin tümüne tereddütsüz inanmak ve onaylamaktir. Imanin temelini, iste bu kabul ve onaylama olusturur. Müslüman olmak isteyen kisi bu kabul ve tasdikini "Sehadet ederim ki, Allah’tan baska tanri yoktur ve yine sehadet ederim ki...
  2. Photoshop'a Giriş

Photoshop vektörel bir grafik işlem aracıdır. Çoğu kullanıcıya göre yapılabilecekler sınırlı gözükse de Photoshop ile hayallerinizi grafiğe dökebilirsiniz. Photoshop’ın bir çok sektörde tonlarca arkadaşımıza ekmek kapısı olmuş bir programdır. Kullanılması iyi bilindiği takdirde geniş çaplı bir pazara sahiptir. Başlarken Her gün internette onlarca web sayfası geziyor , yollarda afişler ,...
  3. Kalıtıma Giriş

KALITIMA GİRİŞ KALITIMA GİRİŞ Kalıtım (soya çekim), anne ve babadaki özelliklerin oğul döllere geçmesine denir. Üremeyle sağlanır. Çevrenin ve kalıtımın etkisiyle canlıda ortaya çıkan özelliklere karakter denir. Örneğin; göz rengi, boy uzunluğu, kan grubu birer karakterdir. • Yalnız Çevrenin Etkisiyle Belirlenen Karakterler Çevre şartlarının meydana getirdiği kalıtsal olmayan değişikliklere...
  4. E-devlet Giriş

e devlet giriş edevlet girişi edevlet giriş e-devlet, girişi, neresi, hangi link, nasıl kayıt olunur, hangi işlemler yapılır, ile ilgili bilgiler burada melekler Vatandaşlar için bir kolaylık olan e-devlet sitesi sayesinde artık her Türk vatandaşı bilgisayarının başından her türlü bürokratik işlemini yapabiliyor,pek çok hizmetten yararlanıyor. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit...
  5. Google Plus Giriş

google google plus giriş google plus giriş sayfası, goole plus giriş linki, nasıl girilir, nedir hakkında bilgiler Eveeeet Google plus yakında ( 1 yıl içinde ) facebooku vs siler atar meleklerim. Şimdilik çok fazla davetiye yok sınırlı olarak özellikle gece yarılarından sonra davvetiye gönderiliyor. Peki bu Google PLUS nedir nasıl girilir nereden girilir diyorsanız BURADAN GİRİLİYOR
  6. icq giriş

icq giriş linkini kaybettim yahu biriniz hayrına atıversin şuraya.
  7. Hotmail Giriş

Hotmail Giriş sayfasına girmek için nereye basmam lazım gelen maillerimi nereden okuyabilirim?
  8. twitter giriş

twitter giriş sayfası, Twitter' Buradan giriş yapabilirisniz. Twitter Giriş Eğer Twitter hesabınız yok ise buradan twitter üyelik alabilirsiniz Twitter Üye Ol
  9. Facebook Giriş - Face Giriş

belki faydalanacak arkadaşlar olabilir:Facebook Giriş - Face Giriş izle - Curcuna.com
  10. xhamster giriş

arkadaşlarım xhamsters 'e girmek istiyorum tam lıinki deydi yahu.

Sayfayı Paylaş