gebe
  1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

Aşk , Hep gizlemeye çalıştın benden kendini

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

görsel aşk resimleri görseller aşk Merhaba meleklerim birazdan sizlere aşkı en iyi anlatan güzel bir görsel ekleyeceğim. Umarım beğenirsiniz. [​IMG]

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ne ka doruu aşkk yolumdann sakın cekilme olur muu?? paylaşım için tşkler balımm ellerine saglık...

Aşk , Hep gizlemeye çalıştın benden kendini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "erkekler beni hep kullanıyor"...

"erkekler beni hep kullanıyor"...

şebnem schaefer Şebnem Schaefer, özel hayatına dair ilginç bir itirafta bulundu. "Cumhuriyet Kadınları" gösterisinde ilk hemşire Esma Deniz kimliğiyle sahneye çıkan Şebnem Schaefer, özel hayatına dair ilginç bir itirafta bulundu:"Erkeklere güvenim kalmadı. Önce bana yanaşıyor, sonra da benimle reklam yapmak istiyor ve beni kullanıyorlar. Erkek arkadaşlarımdan yediğim...
  2. ben aşka aşk olmak için hep hayaller kurarım işte buda benim hayalim=)

ben aşka aşk olmak için hep hayaller kurarım işte buda benim hayalim=)

aşk hayalleri güzel aşk hayalleri ask en güzel hayelleri ben bikere sevdim çok ama o sevmedi bitürlü ne yaptıysam hayattımdan kimler geldi geçti ona olan aşkımı biteremedi işte oyüzden ben hep bigün birine aşk olmak hayalleri kuruyorum daha doğrusu ben aşka aşk olmak istiyorum bu imkansız ama hayaller zaten imkansız olduğu için kurulur=)
  3. Kendini ara beni değiL_!

Kendini ara beni değiL_!

Kendini ara beni değiL_! Ey Sevgili..! Seni sevip sevmediğimi söylemeyeceğim. Ama sevgiyi öğretebildim sana sanırım_? [ne kadar öğretilebiliyorsa..] Dilerim kalbine kalbimden verdiğim şey yüreğinde yeşerip meyve verir o zaman.. Böylece ne sen bende kaybolacaksın, ne de ben sende.! Sen beni kendinde, ben seni kendimde bulmuş olacağım. O zaman hiç ayrılmayacağız. Sakın sevgimle seni...
  4. ailem hep beni dışlıyorr

ailem hep beni dışlıyorr

Bakın meleklerim,abim benim bazen evde iş yapar bana gel yardım et der.Gidip yardım ederim.Annem gelincede abim beyza hiç iş yamadı der(beyza benim ismim).Yada annem bana bağırdığında babamda bağırır ordan abimde bağırdığında iş çığrından çıkar çünkü abim benim suçumu üsteler daha çok abartır kızıncada özür diler bana yardım edin abim geld, bb yorumlarını bekliyorum meleklerimm muckss.:tomato:
  5. Hep benle kal gitme şarkısı! Aşk Yeniden 4.bölüm

Hep benle kal gitme şarkısı! Aşk Yeniden 4.bölüm

[MEDIA] Gel açılsın artık perde Senle ben baş rolde Hiç bitmesin bu oyun Hep benle kal gitme Hep benle kal gitme Söyleyemediğim sözlerimi dilemezler Gerçek sandığım aşklardan Benim olmayan hayattan Hep benle kal gitme Hep benle kal gitme

Sayfayı Paylaş