gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşure Ayı Ne Zaman Bitiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aşure Ayı Ne Zaman Bitiyor kızlar bilenler yazarsa sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşure Ayı 15 Kasım 2012 Perşembe Günü Başlıyor 13 Aralık Perşembe günü bitiyor 14 Aralık Cuma günü Safer Ayının birinci günüdür.

Aşure Ayı Ne Zaman Bitiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maya Takvimi Ne Zaman Bitiyor

Maya Takvimi Ne Zaman Bitiyor

Arkadaşlar acaba bu Maya Takvimi Ne Zaman Bitiyor
  2. 2012 Aşure Ayı Ne Zaman Başlayacak ?

2012 Aşure Ayı Ne Zaman Başlayacak ?

2012 Aşure Ayı Başlangıcı Ne zaman 2012 Aşure Ayı Başlangıç Tarihi Merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2012 yılı aşure ayının hangi tarihte başlayacağı bilgisini paylaşıyoruz melekler :) 2012 yılında aşure ayının başlangıç tarihi 15 Kasım 2012 Perşembe gününe denk geliyor.
  3. Aşure ayı ne zaman bitecek

Aşure ayı ne zaman bitecek

Dün komşum aşure getirdi. Ben de yapmak istiyorum ama şu sıralar evde tadilat var. Muharrem bitmeden yapmak istiyorum. Ne zaman bitiyor muharrem ayı ?
  4. 2013 Aşure Ayı Ne Zaman Başlayacak?

2013 Aşure Ayı Ne Zaman Başlayacak?

2013 aşure ayı, aşure ayı 2013, 2013 aşure günü Sevgili melekler, bu gün hicri yılbaşı. 4 Kasım pazartesi gününe denk gelen 2013 muharrem ayı yani hicri yılbaşıbugün. Hepimiz için hayırlara vesile olsun... Hicri yeni yılın ilk günü olan Muharrem ayının ilk gününü en iyi şekilde değerlendimeli.Bu günü oruçlu olarak geçirmeli Muharrem ayının ilk 10 günü oruö tutanlar için büyük...
  5. 2014 Ramazan Ayı Ne Zaman Başlıyor, Ne Zaman Bitiyor?

2014 Ramazan Ayı Ne Zaman Başlıyor, Ne Zaman Bitiyor?

2014 ramazan ayı, 2014 ramazan başlangıcı, 2014 ramazan bayramı Sevgili melekler, 2014 yılı Mübarek Ramazan Ayı 28 Haziran 2014 Cumartesi günü başlıyor. 27 Temmuz 2014 Pazar günü Ramazan Ayı'nın son günü olacak. 28 Temmuz 2014 Pazartesi günü ise 2014 Ramazan Bayramı'nı kutlayacağız. Şimdiden tüm müslüman alemine hayırlı bir Ramazan geçirmelerini temenni ediyoruz...

Sayfayı Paylaş