gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürkün Çanakkale Şehitleri İçin Söyledikleri nelerdir lütfen yazın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar sizden bir ricam olacak acaba aranızda Atatürkün Çanakkale Şehitleri İçin Söyledikleri neler bilen var mı, varsa lütfen bu konuda bana bilgi verin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Atatürkün Çanakkale Şehitleri İçin Söyledikleri nelerdir lütfen yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çanakkale Şehitlerine

Çanakkale Şehitlerine

Şu Boğaz Harbi Nedir? Var mı ki dünyada eşi? En kesif orduların yükleniyor dördü beşi, -Tepeden yol bularak geçmek için Marmara’ya Kaç donanmayla sarılmış ufacık bir karaya, Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı! Nerde-gösterdiği vahşetle “bu: bir Avrupalı” Dedirir-yırtıcı, his yoksulu, sırtlan kümesi Varsa gelmiş, açılıp mahbesi, yahut kafesi! Eski Dünya, Yeni Dünya bütün akvam-ı beşer...
  2. Mustafa Kemal Atatürk Çanakkale Şehitleri İçin Neler Söylemiş ?

Mustafa Kemal Atatürk Çanakkale Şehitleri İçin Neler Söylemiş ?

Atatürkün Çanakkale Şehitleri İçin Söyledikleri Atatürkün Çanakkale Savaşı İle İlgili Söyledikleri Sevgili melekeler, forumumuzun Atatürk köşesi, onun sanatla, sporla, hoşgörü ile ilgili söylediği sözlerle dolu ama bu yazımızda paylaşacağımız sözleri gerçekten tüyleri diken diken edici özellikte :) Bu makalemizde Atatürkün Çanakkale şehitleri için söyledikleri sözleri paylaşmak istiyoruz.....
  3. Atatürkün Çanakkale İle İlgili Sözleri nelerdir

Atatürkün Çanakkale İle İlgili Sözleri nelerdir

Arkadaşlar hepinize selam olsun ve iyi günler olsun size bir soru soracağım acaba Atatürkün Çanakkale İle İlgili Sözleri nelerdir?
  4. Almanların Bayramları Nelerdir yazın lütfen

Almanların Bayramları Nelerdir yazın lütfen

Kızlar benim almaya da bir arkadaşım var ve onu düşünürken aklıma onların kutladığı bayramlar geldi acaba Almanların Bayramları Nelerdir bu konuda bilgisi olan varsa yazsın merak ediyorum.
  5. Atatürkün Kurduğu Gazeteler Nelerdir yazın

Atatürkün Kurduğu Gazeteler Nelerdir yazın

Merhaba aranızda Atatürkün Kurduğu Gazeteler Nelerdir bilen var mı Atatürk hangi gazeteleri kurmuştur bilen var ise bana da yazsın bu başlık altından

Sayfayı Paylaş