• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
Cevap: avatar ve imza istek bölümü :))

bu güller içindeki melek varya yani imzam.bunun orjinal boyutu bende büyük ama burda ufak çıkıyo tam olarak derdim şukine... hani bi yere yorum yapınca herkesin ora imza resmi kocaman çıkıyor bide yazısı oluyor altında aynı senin gibi işte örnek
(suskunluğum asaletimdendir... ):) gibi ya siz türkler nasıl der anlatamıyorumki derdimi ... bende oraya melek resminin üstüne sana yaşıyorum yazmak istiyorum birde özlü sözüm var benim onuda avatarımın altına isitoyorum.oda şu ; kimine göre kralım kimine göre yalanım herkes rahatına baksın ben adamına göre adamım. ahh anladi sen :)

sorun bendemi:( bende imza resmin görünmüyor maalesef şu an.bide istediğin söz avatarının altına çok uzun gelir o şekilde olmaz ama imzan belirirse yazıyıda altına alırız

sorun bendemi:( bende imza resmin görünmüyor maalesef şu an.bide istediğin söz avatarının altına çok uzun gelir o şekilde olmaz ama imzan belirirse yazıyıda altına alırız

günaydın jan janlı MAWİ kıs saçlarıma ak düşürdün:) nasıl imza resmimi görmüyon ben görüyom.avatarımla imza resmimi aynı yaptım gör diye :) şimdi diyorumki o resme SANA YAŞIYORUM yazalım altınada o özlü sözü yani uzun olanı... seninle gene anlaşamasak kendimi intihar edecem heee
:fish:

Cevap: avatar ve imza istek bölüm

günaydın jan janlı MAWİ kıs saçlarıma ak düşürdün:) nasıl imza resmimi görmüyon ben görüyom.avatarımla imza resmimi aynı yaptım gör diye :) şimdi diyorumki o resme SANA YAŞIYORUM yazalım altınada o özlü sözü yani uzun olanı... seninle gene anlaşamasak kendimi intihar edecem heee
:fish:

Merhaba JuJu_Melek, öncelikle ne demek istediğinizi biz gayet net anladık merak etmeyin,

ikinci olarak imza resminiz forumda görünmüyor, sadece avatarınızı görebiliyoruz.

ayrıca, avatarınızın altına istediğiniz özlü söz çok uzun, başka birşey isterseniz daha iyi olur, ya da o sözü imzanıza ekleyebilirsiniz.

Adminimiz size açıklamaya çalışmış, imza resmini yeniden yükler misiniz acaba?

Merhaba JuJu_Melek, öncelikle ne demek istediğinizi biz gayet net anladık merak etmeyin,

ikinci olarak imza resminiz forumda görünmüyor, sadece avatarınızı görebiliyoruz.

ayrıca, avatarınızın altına istediğiniz özlü söz çok uzun, başka birşey isterseniz daha iyi olur, ya da o sözü imzanıza ekleyebilirsiniz.

Adminimiz size açıklamaya çalışmış, imza resmini yeniden yükler misiniz acaba?
BEN DEĞİŞİKLİKTEN VAZ GEÇTİM..!BOŞ YERE VAKTİNİZİ ALDIMSA AFFOLA... ayrıca MaWi alakana teşekürler...

ama sanırım geç kalmışım... teşekür ederim MaWi eline sağlık güzel olmuş saygılarımla...

valla bende resim koyamadım üyeliğin altına sadminim ya olmuyo bir zahmet sen yapabilirmisin çok uğraştım olmadı

De gülsüm istediğin avatar veya imza resmini koyarsan halledebilirim resim yok ne koyayım ki :D

selam ben de imza istiyorum. bir türlü yapamadım yaa. eklediğim imza gerçek boyutunda gözükmüyor. ayrıca gif hareketli de değil. yardım edermisiniz lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri