gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Aydın Aydın Bu Şekilde Bir Yere Varamayız Şıp Şıp Su Sesi 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

şıp şıp su sesi şarkısı su sesi sözleri aydın aydın şarkı sözü aydin aydin Aydın Aydın Bu Şekilde Bir Yere Varamayız Şıp Şıp Su Sesi 2008

ALBUMDEKİ ESERLER

Bu Şekilde Bir Yere Varamayız
    Şıp Şıp Su Sesi
    Çekmeyin Halay Başını
    Çepik
    Lo Bu Derde
    Hırçın Akıp Giden Zapsuyu
    Kara Kış Başladı Yine
    Çayın Öte Yüzü

Aydın Aydın Bu Şekilde Bir Yere Varamayız Şıp Şıp Su Sesi 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın - Unut Gittiğin Bir Yerde

Emre Aydın - Unut Gittiğin Bir Yerde

Unut gittiğin bir yerde Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın aslım Müstakil bir masaldı , bitti işte ,...
  2. EMRe AYDIn unut gittiğin bir yerde(resimli)

EMRe AYDIn unut gittiğin bir yerde(resimli)

Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın...
  3. Ayla Dikmen - Klasikler - 2008

Ayla Dikmen - Klasikler - 2008

ayla dikmen klasikler 2008 Ayla Dikmen - Klasikler - 2008 01.Aşk Defteri 02.Anlamazdın 03.Anlamadın Mı 04.Yanan Mum 05.Alyanaklım 06.Sensiz Yaşamam 07.İlk ve Son Aşkın Sen Olacaksın 08.Onu Bunu Bilmem Kararlıyım 09.Zehir Gibi Aşkın Var 10.Olacak Olacak 11.Yolcu Yolunda Gerek 12.Kim Dinler Sizi 13.Nereye
  4. Altay – Şekil A – 2010

Altay – Şekil A – 2010

Özellikle tavernalarda yaptığı müzikle ve sanatçılara verdiği şarkı sözleriyle kısa sürede birçok kişi tarafından tanınıp büyük bir hayran kitlesine ulaşan Altay dan yepyeni bir single albüm piyasaya çıkarak 2010 yazında albüm sahibi olan sanatçılar arasına adını yazdırdı. Albümdeki Parçalar 01. Altay – Şekil A – Barışalım Mı 02. Altay – Şekil A – Seni Ben Büyüttüm 03. Altay – Şekil A –...
  5. Atalar % 60'a Varan İndirimler!

Atalar % 60'a Varan İndirimler!

atalar indirim atalar kampanya Sevgili melekler, yaz indirimleri kervanına Atalar mağazları da katılıyor. Tasarımları, özgün çizgileri ve hayatı algılayışıyla modern kadının markası Atalar'da %60'a varan indirimler başladı. Bu fırsatı sakın kaçırmayın!..

Sayfayı Paylaş