gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Aynur Küçükyalçın - Zamanın Ruhu Adlı Sergisinden Eserler

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aynur Küçükyalçın - Zamanın Ruhu Adlı Sergisinden Eserler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ruh

Ruh

Ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe; Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.Rüyada bir ruhun sizinle konuştuğunu gördüyseniz, gizli...
  2. Mesın sergileri

Mesın sergileri

Rüyada mesin sergileri görmek, bekar için zevceye ve isten ayrilmaya delalet eder.
  3. Aynur Haşhaş Gülistan 2008

Aynur Haşhaş Gülistan 2008

Aynur Haşhaş Gülistan 2008 SANATÇI ADI : Aynur Haşhaş ALBÜM ADI : Gülistan YIL : 2008 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: İçmişim Serhoşum Bugün Kirpiklerin Ok Eyle Dervişlik Halından Başka Sevdiğim Men Onu Sevmiştim Aşk Bir Padişahtır Dilim Seyyah Olup Bitlis'te Beş Minare Fakir Ezem Ezeden Oğlan Bastım da Kırıldı İğdenin Dalı
  4. Aynur Ocak Resimleri - Aynur Ocak Eserleri (Anadolu Efsaneleri )

Aynur Ocak Resimleri - Aynur Ocak Eserleri (Anadolu Efsaneleri )

ocak çeşitleri ressam aynur ocak aynur
  5. kayseride sergi

kayseride sergi

nakış sergileri arkadaşlar uzun süredir siteye giremiyorum ev tekstili ve kurdela nakışı kursuna gidiyordum sergimiz var sizleride davet etmek istedim benimde işlerim sergilenecek:Dteşekkür ederim şimdide bütün arkadaşlarıma iyi forumlar... YER:Melikgazi belediyesi sergi salonu TARİH VE SAAT:1mart pazartesi 2009(pazartesiden cumaya kadar)saat 13.00

Sayfayı Paylaş