gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ayşe Tunalı -Yalnız Bırakıp Gitme

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

yalnız bırakıp gitme bu akşam yine erken yalnız bırakıp gitme bu akşam yine erken sözleri sözleri ayşe tunalı resimleri
    Ayşe Tunalı- Yalnız Bırakıp Gitme
    Yalnız bırakıp gitme
    Bu akşam yine erken
    Öksüz sanırım kendimi ben
    Sensiz iken
    Her neşeli demle bu gece
    Saatler geçerken
    Sen siz iken iken
    Sen siz iken iken

Yalnız bırakıp gitme
    Bu akşam yine erken
    Sensiz iken
    Her neşeli demle bu gece
    Saatler geçerken

Ayşe Tunalı -Yalnız Bırakıp Gitme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Bırakıp Gitme

Güllü - Bırakıp Gitme

Anılar hatıralar yaşanmış o yıllar Gel herşeye yazık etme Sensiz yaşamak zulüm dayanamam ölürüm Beni bırakıpda gitme.. Ben sensiz ne yapar nasıl yaşarım Hep çıkmaza düşer sensiz yollarım ne olursun gitme dur yalvarırım Beni buralarda bırakıp gitme.. Bırakıp gitme,bırakıp gitme.. Sensiz yaşayamam beni terk etme! Sevemem başka bir yar gel etme dünyamı dar Beni bırakıpda gitme.. Silinmez bu...
  2. beni bırakıp gitme

beni bırakıp gitme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gitme ne olur bırakıp gitme

Gitme ne olur bırakıp gitme

ne olur bırakıp gitme gitme ne olur bırakıp güllü nolur güllü Dur ne olur gitme yüreğimden,Dur ne olur bile diyemeden gittin..Şimdi bilmem kaç zaman sürer bu ayrılığa alışmak..Belki biraz canım yanacak,ilk başlarda kabullenemeyeciğim,zor gelecek nefes almadan yaşamak.. Sen hiç bilmedin nefesim olduğunu,söyleyemedim ki..Nefesimsin diyemedim ki,Şimdi sana kal gitme...
  4. Ayşe Tunalı- Yasemenler Dile Geldi

Ayşe Tunalı- Yasemenler Dile Geldi

Ayşe Tunalı- Yasemenler Dile Geldi Yasemenler dile geldi Bülbül uçtu güle geldi Bahçeler hep yeşillendi Yine cananım gelmedi Bilmem bilmem neden bilmem Naazlı cananım gelmedi Bilmem bilmem neden bilmem Gitti canannım dönmedi Yasemenler dizi dizi Kimse bilmez halimizi Kavuşmadan öldürecek Bu sevda ikimizi Bilmem bilmem neden Gitti cananım gelmedi Bilmem bilmem neden Nazlı cananım dönmedi
  5. Ayşe Tunalı -Dayanılmaz Çile

Ayşe Tunalı -Dayanılmaz Çile

ayşe tunalı dayanılmaz çile dayanılmaz bir çile bu allahım sevilmeden sevdim yine suçluyum ayşetunalı sevilmeden sevdim yine suçluyum dinle Ayşe Tunalı -Dayanılmaz Çile Dayanılmaz bir çile bu allahım Sevilmeden sevdim yine bu suçluyum Erişilmez bir kalp bu allahım Sevilmeden sevdim yine bu suçluyum Dayanılmaz bir çile bu allahım Sevilmeden sevdim yine bu suçluyum Erişilmez bir kalp bu allahım...

Sayfayı Paylaş