gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Balık Tutmak İçin Ev

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Balık Tutmak İçin Ev
    bende gıdıom o eve:D:D:D:D:D:Ddaha sıteye gırmeme kızlar:D:D:Dburdan rahat gorunuo:D:D:D

Balık Tutmak İçin Ev konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kocanızı evde tutmak için dua

Kocanızı evde tutmak için dua

Kocalar için yapılası yedi dua 1. Allah'ım, biliyorum ki Sen rahmetinle İbrahim'in [as] tenini ateşe yaktırmadın. Ben de İbrahim [as] gibi Sana teslim olmaya niyetlenmiş bir kulunum.Besbelli ki nefsimin Nemrutluğu ile İbrahim [as] kadar başa çıkabilmiş değilim, görünen o ki kolayca başa çıkamayacağım. Nefsim, içimde sık sık inatçılığın ateşini körüklüyor, kalbimi kıskançlığın alevlerine...
  2. Maşa (ateş tutmak için)

Maşa (ateş tutmak için)

Rüyada masa, hükümetle halk arasinda idarecilik ve devletin emirlerini bildiren kisi ile tabir olunur. Bazilarina göre; rüyada masa görmek, büyük bir kimseden yardim görecegine delalet eder. Masa ile atesi karistirmak, islerinin düzene girmesi için bazi yerlere basvurduguna isarettir. Masa ile oynarken elinin yandigini görmek, bazi kimselerden zarar görecegine delildir.
  3. Evde dolaşan balıklar

Evde dolaşan balıklar

İlginç bir akvaryum arkadaşlarım, a acayip bir dizayn ile balıkların odanın içinde dolaşması sağlanmış ve ortaya bu görüntüler çıkmış arkadaşlar :D:D Yarın öbürgün büyüdüklerinde ne olur orasını bilemiyorum :)
  4. balığı evde nasıl saklayabilirim?

balığı evde nasıl saklayabilirim?

Kızlar eşim tam bir balık düşkünü.Ben de severim ve sık sık tüketiriz. Ama bazen balık tutmaya gittiğinde falz balıkla geliyor.İki kişiyiz nasıl saklayabilirim bu balıkları ben ?
  5. Şeytanı Uzak Tutmak İçin Hangi Duayı Okumalı?

Şeytanı Uzak Tutmak İçin Hangi Duayı Okumalı?

şeytanı uzak tutmak için dua, şeytanı uzaklaştırmak için dua, vesvese için okunacak dua Yüce yaradan Allah'ın lanetlediği şeytan kullar ile uğraşarak onlara vesvese verir ve onları olumsuz olaylar içine koyar. Şeytanı kendimizden uzak tutmak ve vesveseye düşmemek için okunması gereken dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. bu duayı okuyan kimsenin yanına katiyyen şeytan yaklaşamaz...

Sayfayı Paylaş