gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bardaktan Mumluk Yapımı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

şeritten gül yapımı mumluk yapımı bardaktan mumluk şeritle gül değişik
    Nasıl yapılır?

Şeffaf kağıttan 3 - 4 cm genişliğinde birer şerit kesip bardakların çevresine yapıştırın. Başka bir renkte şeffaf kağıttan daha dar birer şerit keserek değişik motiflerle süsleyin.

Motiflerin yapılışı

Şeridi uzunlamasına ikiye katlayıp birer cm aralıkla enlemesine katlamaya devam edin. Kenardan başlayarak makasla küçük bir üçgen kesin. Üçgenin köşelerinin kenara çok yakın olmamasına özen gösterin.

Katladığınız yerlerden açın ve geniş şeridin üzerine yapıştırın. Bardakları şeritlerle süsleyip mumları düzgün bir şekilde içine yerleştirin.

Öneri Hobi malzemeleri satan mağazalardan mum jeli satın alabilir ve bunlarla bardakların içini süsleyebilirsiniz.

alıntı

Bardaktan Mumluk Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bardaktan mumluk yapmak isteyenler buraya

Bardaktan mumluk yapmak isteyenler buraya

bardaktan mumluk yapımı mumluk yapma pet bardaktan neler yapılabilir pet bardaklarla yapılan şekiller bardakla yapılan şekiller Evimizde elbet tek tük kalan bardaklarımız vardır.Bunları hep beraber değerlendirmeye ne dersiniz arkadaşlar?Hem uğraşı içinde olur,hemde kırıla kırıla tek tük kalan bardaklarımızı değerlendirmiş oluruz. Gerekli malzeme: Değişik renklerde şeffaf kağıt Su...
  2. Pet Şişelerden Mumluk Yapımı

Pet Şişelerden Mumluk Yapımı

pet şişeden bebek yapımı şişelerden bebek yapımı pet şişeden mumluk mumluk kızlar bakın ne buldum.son hali gerçekten çok güzel görünüyo.ben bu el emeklerine çok değer veririm. ayrıdır yeri yanımda bunu görünce oturup denemiştim gerçekten o kadar hoş görünüyoki.. Yapmamız gereken sadece pet şişenin üst kısmını şişenin geri kalan kısmından ayırmak. Bu kesme işlemini yaparken son derece hassas...
  3. Teneke kutudan mumluk yapımı

Teneke kutudan mumluk yapımı

İnternette sörf yaparken zeka fışkıran bir beynin icadı teneke kutudan konserve yapımına rastladım. Ee benim meleklerimde tasarrufludur, atmaz değerlendirir dedim ve yapılışını sizlerle paylaşmaya karar verdim. Öncelikle ihtiyacımız olan malzemelerden başlıyoruz. - Bir adet teneke kutu. Konserve kutusu bu iş için uygundur. - Çivi - Çekiç Her meleğin rahatlıkla temin edeceği malzeme...
  4. Kuru dallarla mumluk yapımı

Kuru dallarla mumluk yapımı

kuru dallarla Mumluk yapımı Dekoratif mumluk modelleri Kuru dallarla çok güzel dekorasyon fikirleri çıkıyor ortaya. Duru dallar duvarlarda hayat buluyor hatta bazen çiçek açıyor. Şimdide kuru dallarla mumluk örneklerini paylaşacağım meleklerim. Benim görselliği çok hoşuma gitti ama mum kuru dalları tutuşturur mu orasını bilemiyorum. Mumu yakmayıp dekorasyon amaçlı kullanacaksanız bence çok...
  5. Boş Kavanozdan Kalpli Mumluk Yapımı

Boş Kavanozdan Kalpli Mumluk Yapımı

kavanozdan mumluk yapımı,el işi mumluk yapımı,kavanozdan romantik mumluk yapımı,kavanozlardan mumluk nasıl yapılır Boş kavanozlar simlerle, kalplerle süslenip, oldukça şık mumluklara dönüştürülmüş. Siz de yapmak isterseniz, buyrun yapımı; 1. Kavanozun içerisine kalp şeklinde kestiğiniz yapışkanlı kağıdı yapıştırın. 2. Daha sonra içerisine biraz poliüretan dökün, kapağını kapatıp kavanozun...

Sayfayı Paylaş