gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Baskı ile desen yapılmış dana postu halılar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dana postu modelleri Dana postu halı
    Eğer modern bir salon dekorasyonu yapmak istiyorsanız, dana postu kullanabilirsiniz meleklerim. Dana derisi halılar evinize çok şık ve modern bir görünüm kazandıracaktır.

Baskı ile desen yapılmış dana postu halılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Posa

Posa

Yiyecek posaları, kısmetin, malın ve paranın kaybı olarak yorumlanır
  2. Baskı

Baskı

Rüyada baskı yapılırken görmek,İlmi alanda önemli bir başarıdır. Rüyada baskı yapılırken görmek,İlmi alanda önemli bir başarıdır.
  3. Desen desen yuvarlak halılar..

Desen desen yuvarlak halılar..

yuvarlak halı yuvarlak halı paspas halılar modelleri modelleri ve fiyatları Hanımlarrr:Dkocaman büyük halılardan bıktıysanız bu halılar tam size göre rahatça kaldırabilir yıkıyabilirsiniz ayrıca paspas olarakta kullanabilirsiniz evinizin rengine göre şeçit çeşit desen desen yuvarlak halılar geldiiiii:D...
  4. Dana postu kullanın, evinize hava katın

Dana postu kullanın, evinize hava katın

Ben pek halı sevmem o yüzden evimin halıları küçük. Salona da modern duran dana postu istedim. Eşim sağolsun kırmadı beni dolaşmadığımız halıcı kalmadı. Aldık, eve getirdik inanın salonuma hiç yakışmadı. Apar topar geri iade ettim. Modern halı modellerinden bir halı seçtim onu aldık. Sizde benim gibi dana postu seviyorsanız fikriniz olsun meleklerim.
  5. Dana postu kullanım örneği

Dana postu kullanım örneği

Dana postu modelleri Evde post kullanım örneği Halı pek sevmediğimden salonuma halı yerine dana postu almak istedim. Gezmediğimiz halıcı kalmadı ama istediğim renklerde bulamadığımdan alamadık. Halı modellerinden beğenip bir aldık m malesef ama içimde de kaldı doğrusu. Bu örnekte antrede dana postu kullanımı gösterilmiş.

Sayfayı Paylaş