gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğim olmuyor :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ahh ahhh bebeğim olmuyır 4 yıl oldu aşılamalar yaptık gene olmadı artık bebeğim hiç olmayacakmış gibi hissediyorum çok kötü hissediyırum eşime babalığı tattıramamak çok kötü bebeği olanlara çok imreniyorum ne güzel evlatları var ben benim gibi içi yananları Rabbim görsün nolur dua edin

a.özlem bunu beğendi.
bebeğim olmuyor :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek istiyoruz ama olmuyor oysa herşey yolunda

bebek istiyoruz ama olmuyor oysa herşey yolunda

arkadaslar 1 bucuk yıllık evlıyım 2 sene bıtcek temmuzda bebıs ıstıyoruz benımde esımınde tahlılılerı tettemız bu ay bıze ılkdefa tedavi verdi klomen kullanıyorum bıttıkten sonrada catlatma ıgnesı vercek ıns tutar herseyı yaptırdım ama bır rahım fılmı cektırmedım herseyım temız dıye sızce gerek varmıı????
  2. Neden Bebeğim Olmuyor?

Neden Bebeğim Olmuyor?

neden çocuğum olmuyor,neden bebek sahibi olamıyorum,çocuğu olmayanlar,bebek sahibi olmak için yapmalı,hamile kalmak için ne yapmalı,hamile kalmak için yapılması gerekenler Bir kadın çocuk sahibi olmaya karar verdikten sonra‚ gebelik şansını artırmak için‚ öncelikle dengeli beslenmeli‚ düzenli spor yapmalı‚ uyku düzenine dikkat etmeli ve eğer alkol‚ sigara tüketimi gibi alışkanlıkları varsa...
  3. Neden bebeğim olmuyor?

Neden bebeğim olmuyor?

neden hamile kalamıyorum,hamile kalmak için ne yapmalı,gebe kalmak için ne yapmalı,çocuğum olmuyor,çocuğumun olması için ne yapmalıyım,hamile kalma hakkında bilgiler Nedeni açıklanamayan infertilite tanısı, yapılan tüm test sonuçlarının (normal sperm analizi, ovulasyon gerçekleştiğinin ispatı, rahim içi ve fallop tüplerinin durumu) normal çıkması sonucu konulur. Gebe kalamayan çiftlerin...
  4. Bebeğim olmuyor ne yapmalıyım?

Bebeğim olmuyor ne yapmalıyım?

çocuğum olmuyor,çocuk sahibi olmak için ne yapmalıyım,bebek sahibi olmanın yolları,hamile kalmanın yolları,hamile kalmak için bilgiler Bebek sahibi olamamak ailelerin çağımızdaki en önemli sorunlarından biridir. Bunun için üreme sağlığında ciddi bir sorun olması da şart değil. Eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız hayatınızda bir çok noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. DOKTOR KONTROLLERİ...
  5. Neden bebeğimiz olmuyor?

Neden bebeğimiz olmuyor?

Bebeğiniz olsun istediniz ve belli bir zamanın sonunda istenilen haber gelmeyince doktora gittiniz. Muayeneler, tahliller, filmler… ancak saptanan somut bir şey yok. Sperm analizi normal sınırlarda, rahim filmi temiz, hormon tahlilleri ve adet düzeni de tamamen normal görünüyor. Peki öyleyse neden gebelik oluşmuyor? İstatistiksel olarak korunmasız geçen bir yılın sonunda çiftlerin % 15 kadarı...

Sayfayı Paylaş