gebe
  1. gülceee

gülceee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bebek istioruz bu ay ilk defa 17 gün gecikmem oldu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında gülceee tarafından paylaşıldı.

slm arkadaslr ben yeni üyeyim bana yardımcı olabilirmisinz?bebek istioruz bu ay ilk defa 17 gün gecikmem oldu 4 günlük gecikmede kan testi yaptırdım ama negatif ondan sonra idrar testi yaptım onlarda negatif acaba hamilemiyim cvp verirsenizçok sevinirim...:hasta:

2. esname

esname Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    slm canım eğer hamileysen şuan hangi testi yaparsan yap belli olur 10 gün gecikmeden sonra kesin belli oluyor zaten kan testini öneririm daha garantili

3. gülceee

gülceee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim bana cvp verdiğin için:)yaa idrar testi yapıorum en son dün yaptım ama koca bi negatiff:(:(:(korkuorum kan testi yaptırmaya kesin oda negatif napcamı bilemiorum o kadar doluyumki ilk defa gecikmem oldu bide bugün 18. gün:(:(

4. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    kan testi yaptırmanı diliyorummm kan testi kaç haftalık olursaa belli olur inş hamişsindirr negatif çıkmış acaba ilaç falanmı kulandın o yüzdende gecikebilir eğer ilaç kulanıyorsan alahım inş bebişini göndermişdirrrr sanaaaaa bekletmeden gelsin bebişinn...kan tetsinde negatif çıkarsa eğer druna sor bencee 17 gün baya bir süree

5. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    korkma canım ya hayırlısı olsun genelde bu tür gecikmler ya kistten ya stresten oluyor bence dr git en azından için rahat eder.

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  6. gülceee

gülceee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar iltihap ilacı kullanmıştım acaba ondan mı gecikti die düşünüorum ayrıca sol yumurtalığmda kistte var ama çok önceden var şimdiye kadar gecikme olmuyoduki hep 1 hafta önceden gelirdi.ayrıca göğüslerimde ağrıda var çook hassas arada bi sanki regl olcakmışım gibi ağrıda girio karnıma yaa anlamıorum çok karışığım:(:(:(benim gibi olan varmı aranızda sonradan bebişini öğrenen:(:(:(:(

7. yaren8

yaren8 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bende gecikmeden 15 gün sonra ögrenmiştim geç döllenmede olmuş olabilir adetine yakın bi dönemde o yuzden bikere daha kan testi dene geç döllenme ise idrarda çıkmaz

8. gülceee

gülceee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yarencim bende öle düşünüorum ama bi yandanda ümitlendirmeyim kendimi diorum bilmiorum ya hala beklioruum:(:(:(

9. yaren8

yaren8 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay bence kan testi yaptır gün gectikçe ümit artıyo ve sonrasında yıkım oluyo şahsen ben 2 aydır o durumdayım yaptırırsanda cvb yaz yoksa çalışmalara devam

10. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah hamilesndir cnm

11. gülceee

gülceee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaptırcam ama o negatifi duymaya hazır değilim:(:(:(ya yine negatifse:(:(bebek yoksa bu kadar gecikme nie o zmn anlamıorum hiç bişey yaa:(

12. gülceee

gülceee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inş cnm ALLAH bütün isteyenlere nasip etsin

13. gülceee

gülceee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar azönce idrar testi yaptım vee pozitif:):):)yarında kan testi yaptırmaya gitceem inş doğrudur yaa:):)

bebek istioruz bu ay ilk defa 17 gün gecikmem oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu defa 17 kişi...

Bu defa 17 kişi...

Bu defa 17 kişi... Dünyanın en küçük otomobili olarak gösterilen Smart, bir rekora daha evsahipliği yaptı. Geçtiğimiz yıl, Çin'in Pekin kentinde toplanan 16 genç, Smart otomobiline binerek bu alanda bir rekora imza atmıştı. Aynı grup bir genci daha yanlarınaz alarak giriştikleri denemede, bu rakamı 17'ye çıkarttı. Guinnes Rekorlar Kitabı'na girmekten büyük mutluluk duyan 17 genç, Smart'tan...
  2. ilk aylarda bebeğinizin güvenliği

ilk aylarda bebeğinizin güvenliği

Bebekler göründüklerinden daha sağlamdırlar. Onları kucağınıza aldığınız zaman kırılmazlar, çoğu düşmeleri yarasız beresizsonuçlanır. Ama kazalara açıktırlar. Çok küçük bebekler bile bir şekilde başlarını belaya sokabilirler. Bebeğinizi kazalardankorumak için her zaman şunlara dikkat ediniz: • Bebeğinizi araba ile gezdirirken mutlaka emniyetli araba koltuğu kullanın. Hem kendiniz emniyet...
  3. aylardan bir gün bir bebek:)

aylardan bir gün bir bebek:)

OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK
  4. bu ay bebek bekleyenler

bu ay bebek bekleyenler

kız bebek bekleyenler bebek bekleyenler lutenyl kullandım adet olmadım lutenyl kullananlar :uhu::uhu:
  5. Bebek ilk defa nezaman yıkanır?

Bebek ilk defa nezaman yıkanır?

Bebeklerimiz dünyaya geldikleri andan itibaren bizlere muhtaçtır.Onların her yaptıkları bizim için ilginç ve çok şirindir.Her adımda yanlarında olmak istediğimiz meleklerimizin banyo yapmaları da önemli bir konu.Bakın meleklerimizi yıkarken nelere dikkat etmeliyiz; Bebek İlk Defa Ne Zaman Yıkanır? Bebek doğumdan sonra ilk 12 saat yıkanmamalıdır. Vücudun yumuşak bir bezle kurulanması...

Sayfayı Paylaş