gebe
  1. nurdan çağlıyan

nurdan çağlıyan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bebek istiyoruuuuuuuuuuuuuum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında nurdan çağlıyan tarafından paylaşıldı.

ya arkadaşlar nette hep bakardım bebek isteyenlere tedavi olanlara ama nerden bulucam o ark.?

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

isterseniz sitemizdeki gebelik konusunu takip edebilirsiniz.eminim yardımcı olacak arkadaşlarımız vardır :)
    Gebelik - Meleklermekani.Com

bebek istiyoruuuuuuuuuuuuuum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Bebek,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

bebeklere yazılan sözler bebeğe yazılan sözler bebeğe yazılmış :cry:Genç kadın, bebeğin güzelliği karşısında büyülenmiş gibiydi. Kıvırcık sarı saçları, iri mavi gözleri, kalkık bir burun ve küçük kırmızı dudaklarıyla bir kartpostalı andıran bebek, kadının şimdiye kadar gördüğü en cana yakın kız çocuğuydu. Onun ipek yanaklarını daya doya öpmek ve cennet kokusunu içine çekmek için...
  2. Bebek

Bebek

Kızlar hangi bebek telsizi ve süt sağma markalarını önerirsiniz :) ?
  3. Tüp Bebek!

Tüp Bebek!

SLM MELEKLER.. Ben aranıza yeni katıldım.... 2011 de evlendim.. 1 sene çocuk yapmadık. 1 sene sonra başadık denemelere.. Ama olmadı 1 sene 1 sene sonra hamiledim.. 11 haftalıkken kalbi durdu... drlar ilk bebekte normal dedi.. biz yetinmedik her testi yaptırdık. hiç bişey çıkmadı.. 6 ay yine olmuyor. dr gittim klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım... 5 haftalıkken düştü.. 1 tane aşılama...
  4. bebek istiyorum

bebek istiyorum

Selamlar ben çatlama iğnesini 11 gün önce vurundum 7 ci gününde merak ettim ve idrar testi yaptım positif çıktı ertesi gün kan tahlili yaptırdım hcg 19,29 çıktı kanda gebelik var dedi doktorum fakat çok kapılmayın iğneninde etkisiyle testte positif çıkma olasılıgı yüksek dedi bugün 11 ci günüm ve dayanamayıp tekrar test yaptım hiç birşey yoktu :uhu: bir kaçgüne adet olmam gerekiyor kasıklarım...

Sayfayı Paylaş