Bebekler İçin: Bebek Ekmeği (6 ay)

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye

Ekmek bebekler içinde çok doyurucu.Miniğinizin ekmeğini kendi ellerinizle evde yapmaya ne dersiniz?

Bebek Ekmeği (6 ay)

150 ml su
    3 çorba kaşığı irmik
    kimyon
    köri
    tereyağı ya da zeytinyağı
    Kaynamakta olan suya irmik atın, biraz kimyon ve köri ekerek irmikleri pişirin. Suyu azalıp biraz kalınlaşınca, zeytinyağı veya tereyağı ile karıştırarak bebeğe yedirin.

Bebekler İçin: Bebek Ekmeği (6 ay) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bebekler Için Ninniler

bebek ninni indir bebek ninnileri dinlemek istiyorum ninni dinlemek istiyorum ninnileri indir Bebekler Için Ninniler -------------------------------------------------------------------------------- Dandını dandını dastana Danalar girmiş bostana Kov bostancı danayı Yemesin lahanayı Eee Eee eee eee huu huu huu huu Uyusun da büyüsün ninni Tıpış tıpış yürüsün ninni E bebeğim eee E...
  2. bebek bekleyen aileler için bebek odası modelleri

ünlülerin bebek odaları bebek odaları modelleri odası modelleri ünlülerin çocuk odası ve fiyatları [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Bebekler İçin: Yeşil Bebek Ekmeği (6 ay)

Hadi bebeğinizin ilk ekmeği de bizden olsun.Minişlere afiyet şeker olsun:) Yeşil Bebek Ekmeği (6 ay) Kaynamakta olan az suya ince kıyılmış 6 yaprak marul ve irmik eklenir, en son tuz katılır, biraz koyulaşana kadar kaynatılır.
  4. Anne ve bebek için bebek askısı

bebek askısı bebek askısı kanguru sling yapımı emzirme baby sling yapımı Kucağa alıştırılmayan ve yattığı yerde çeşitli oyuncaklarla oyalanmaya alışan bebek, annesinin işlerini kolaylaştırsa da sürekli ona ulaşma arzusundadır. Çocuk psikolojisi uzmanları, bebeği kucağa alma konusunda hem anneyi hem de bebeği rahat ettirecek bir çözüm öneriyor; baby sling. Türkçeye 'bebek askısı'...
  5. Meleklerimizin Melek Çocukları İçin Polaris Bebekler İçin İlk Adım....

Polaris Bebek Ayakkabıları Polaris Bebek ilk Adım Ayakkabıları Meleklerimizin melek bebekleri için Polarisin İlk Adım ayakkabılarını sizler için sunuyorum...İşte bebeğiniz ilk adımında rahat konforlu sevimli adımlar atacağı bu polaris ayakkabılarla hem cebiniz yanmayacak hem bebeğiniz neşeli adımlar atacak....
  6. bebek çamaşırları için hangi bebek detarjanını öneriyorsunuz?

Bebeğinizin çamaşırları için hangi bebek deterjanını kullanıyor ya da öneriyorsunuz? Tecrübelerinizi aktaırsanız sevinirim.Doğuma az bir zaman kaldı, alışverişlerimi bitirmek istiyorum :)
  7. 2014 Erkek Bebekler İçin Bebek Yelekleri

örgü bebek yelekleri, tığ işi bebek yelekleri, bebek yelek modelleri Erkek bebekler için tığ işi yelek modeli arayanlar için 2014 bebek örgü modasından seçtiğimiz farklı ve yeni erkek bebek yelek modellerini sizler için paylaşıyoruz.
  8. BabyNEO'dan Bebekler İçin Özel Mayo Bebek Bezleri

babyneo bebek mayoları, bebek mayo bezleri, babyneo bebek mayo bezi Sevgili melekler, bebeğinizi sağlıklı bir şekilde büyütürken, yaz aylarında denizden de faydalanabilirsiniz. İlk kez suyla tanışacak minikleriniz içib BabyNEO markası hem şık hem de son derece kullanışlı bebek mayo bezlerini piyasaya sürdü. Hem şık hem de sizi ve bebeğinizi denizde, havuzda rahat ettirecek mayo bezlerle bu...
  9. Erkek bebek bekleyenler için bebek odası modelleri

erkek bebek odası nasıl olmalı,erkek bebek odası nasıl hazırlanmalı,erkek bebek odası hazırlarken nelere dikkat edilmeli,erkek bebek odası modelleri Erkek bebek odası dekore ederken ilk önce renk ve tema hakkında bir karar vermeniz gerekecek.Tema ve renk seçimleri aslında birbiriyle çok bağlantılı iki konu. Dolayısıyla ikisini birlikte düşünmeniz işinizi kolaylaştırabilir. Mesela denizci...
  10. Kız bebek bekleyenler için bebek odası dekorasyonu

kız bebekler için oda nazıl hazırlanmalı,kız bebeklerin odasını hazırlarken nelere dikkat etmeli,kız bebeler için oda dekorasyonu,kız bebekler için çocuk odası önerileri Bir kız evladınız olacak, heyecan dorukta ve onu en güzel odayla karşılamak mı istiyorsunuz? Tüm detaylarıyla kız bebek odasının dekorayon önerileri yazımızda.. Bebeğinizin odasını hazırlarken rengini seçmeden önce nasıl...

Sayfayı Paylaş