gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben 20 Sevdiğim adam 35 yaşında yardım lütfen.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben buraya dolaşırken rast geldim arkadaşlar ben 20 yaşındayım sevdiğim adam 35li yaşlarda çalıştığım yerden tanıyorum onu çok kaizmatik ve sevimli sıcak bir adam yıllarca babamda bulamadığım sevgiyi sıcaklığı ve en önemlisi bana gösterilen saygıyı onda buluyorum onu kaybetmek istemiyorum... acaba doğru mu yapıyorum diye düşünmek istemiyorum bunu düşünürken kaybettim o kadar çok seyi... ona nasıl yakınlaşmalıyım nasıl ilgisini çekebilirim onun bana akıl verin lütfen teşekkür ederim şimdiden cevaplarınız için ...

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    sevdiğin bu 35 yaşındaki adam evlimi :)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşk yaşa bakmaz. "Babamda bulmadığım sevgiyi onda buluyorum" demişsin. Buda seni ona bağlayan en büyük neden aslında. Madem ki kafalarınız uyuşuyor ve onu seviyorsun, yaşın ne önemi var ki, yaşı neden sorun yapıyorsun? Hem kendi akranlarından biri, sana beklediğin olgunluğu ve sevgiyi verecek mi, öyle düşün. Sevmişsin, bence kaçırma :) Yaşa aşkını ve aşkla gelen her duyguyu :)

Ben 20 Sevdiğim adam 35 yaşında yardım lütfen. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 35 yaş...

35 yaş...

35 yaş... Otuz beşime bastım geçen hafta... İlk yarı bitti : Hayat:1 Ben:0...!!!... Ama belliydi böyle olacağı Nicedir başlamıştı belirtiler: Yolda çocuklar "Amca su topu atıversene" diye seslendiklerinde kuşkulanmıştım ilkin... Sonra saçlarımdaki beyaz teller tescilledi yarı yolun ufukta göründüğünü, Baktım; lise fotoğraflarım sararmış, sınıf arkadaşlarım yaşlanmış. Eski dost...
  2. 35 yaş

35 yaş

35 yaş kıyafetleri 35 yaş giyim tarzı Kilo vermek ve aynı kiloda kalmak sizin için problem yaratmaya mı başladı? Siz de bu problemle boğuşan 35 yaş üstü kadınlardan biriyseniz yazımız tam size göre. 20’li yaşlarda kilo alma endişesi taşımadan istediğimiz her türlü yiyeceği tüketirdik. Kilomuzda biraz artış olduğunda ise birkaç gün yiyeceklerimize dikkat edip her gün 1 saat yürürsek istediğimiz...
  3. Ben Hangi Burcum lütfen yardım burcumu bulamıyorum

Ben Hangi Burcum lütfen yardım burcumu bulamıyorum

ben hangi burcum merhabaa melekler. benim size bir sorum olacak bana yardımcı olursanız sevinirim. soruma gelecek olursak ben 21 nisan doğumluyum ama kesin doğum tarihim bumu bilmiyorum ama bu diye kabul edersek şimdi ben boğa burcumu olmuş oluyorum yoksa koç burcumu ben ne burcuyum bilemedimm. yardımcı olunnn lütfen. sevgilerle....
  4. Çin Takvimi Kaç Yaşındayım lütfen yardım

Çin Takvimi Kaç Yaşındayım lütfen yardım

Çin Takvimi Kaç Yaşındayım Selam arkadaşlar çin takvimine göre kaç yaşında olduğumu nasıl hesaplayacam bu konuda bana bilgi verir misiniz kızlar?

Sayfayı Paylaş