gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Boğa Sevgilim Boğa

Konu, 'Boğa Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok değer verirler. Bu ilişkide aldatma olmayacak ve birbirinize çok saygı duyacaksınız. Boğalar başbaşa olmayı, sevgilerini göstermeyi severler. İkiniz de erotik ve duyarlısınızdır. Fiziksel olarak da uyumlusunuz.

Venüs tarafından yönetilen Boğa insanı güzelliklere düşkündür. Lezzetli bir yemek, kaliteli bir şarap, müzik, çiçekler, sanatsal olaylar ve konforlu bir ev tam ona göredir. Venüs tarafından yönetilen insanlar güzel şeylere nerede ise hava kadar ihtiyaç duyarlar. Siz iki Boğa bu konuda birbirinizi iyi anlarsınız.

Güzel sanatlar, emlak, sigorta, maliye gibi konularda kabiliyetlisiniz ve bu alanlarda çalışabilirsiniz.

Boğalar pratik, kibar, sabırlı, dengeli ve duyarlıdırlar. İkiniz de Boğa burcu olduğunuz için değer yargılarınız ve ihtiyaçlarınız birbirine çok benzer. Birbirinize çok benzediğiniz için hayatınız emniyetli, rutin, sağlam ve biraz da sıkıcı olabilir.

Boğa burçları değişiklikten hiç hoşlanmazlar ve bu özellikleri her zaman iyi sayılmayabilir. Hayatınızın biraz daha heyecana, risk almaya, canlılığa ihtiyacı vardır. İkiniz de bu şekilde davranamazsınız. Aynı şekilde ikinizde korkunç inatçı olduğunuz için anlaşamadığınız bir konunun içinden çıkamazsınız.

Risk almaya alışık olmadığınız içinde bir engelle karşılaşınca ne yapacağınızı bilemezsiniz. Hava elementlerinin sahip olduğu adapte olabilme, farklı çözümler üretme yeteneğinden yoksunsunuz. Boğa'lar bir konuda karar vermeden önce uzun süre düşünmek isterler ama bazı durumlarda bu imkansız olabilir.

İki Boğa birbirine güvenebildiği için çok mutludur. Boğa burcu hiç bir zaman sevgilisinin ya da bir başka birinin güvenini boşa çıkarmayı hayal bile etmez.

Her zaman ince eleyip sık dokursunuz, yaptığınız işe tüm dikkatinizi verir ve emeğinizle gurur duymak istersiniz. Sizin için ister iş ilişkisi olsun isterse aşk ilişkisi bu hep böyledir. Yavaş hareket ettiğiniz için kusurları ve hataları onarma imkanınız olur.

Sizi çok iyi anlayan birini buldunuz! Bu ilişkiye bir şans verin ve en önemlisi ilişkinizi ilginç tutmaya çalışın.

Ben Boğa Sevgilim Boğa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yay Sevgilim Boğa

Ben Yay Sevgilim Boğa

Bu zor bir beraberlik olacaktır. Bu ilişkiyi devam ettirebilmek için karşınıza çıkacak çıldırtıcı engellere hazır olun. Boğa pratik toprak elementidir. Sizin gibi ateş elementi yani iyimser, neşeli ve canlı değildir. Ailesine ve topluma derin bağlarla bağlıdır. Boğa burcunun sağlamlığı ve dengeli oluşu en başta sizi çekmiş olabilir ama bu özellik sonradan sizi ayıracaktır. Sevgilinizin...
  2. Ben Boğa Sevgilim Yengeç

Ben Boğa Sevgilim Yengeç

Sevgili Boğa en sonunda öbür yarınızı bulmuşsunuz. Siz ve Yengeç aynı şeyleri istersiniz: aile, ev, güvenlik, düzenli bir hayat ve çocuk. Sezgisi güçlü Yengeç burcu siz daha ağzınızı açmadan bile aklınızdan geçenleri bilir. Yengeç size şefkat ve ilgi gösterecek siz de ona aynı şekilde karşılık vereceksiniz. Bu ilşkinin yürümemesi için hiçbir sebep yoktur. Başbaşa kaldığınız zaman kucak...
  3. Ben Boğa Sevgilim Kova

Ben Boğa Sevgilim Kova

İkinizin arasında bir çekim olduğu kesin olmakla birlikte ilişkinizin devam edip etmeyeceği kesin değil. Kova sevgilinizin insanın aklını başından alan gizemli bir çekiciliği var. Kova, mesafeli, soğuk, analitik, entelektüeldir ve aklı hep başka yerlerdedir. Onun kafa yapısına ve işindeki üstünlüğüne hayran olursunuz. Dahilerin burcu olarak bilinen Kova'lar ileri teknoloji ile ilgili...
  4. Ben Terazi Sevgilim Boğa

Ben Terazi Sevgilim Boğa

ben terazi sevgilim boğa ikinizde zarif Venüs tarafından yönetildiğiniz için bu harika bir ilişki olacaktır. Siz ve sevgiliniz Boğa seviyeli, diplomatiksiniz ve zarif şeylerden hoşlanırsınız. Güzel eşyalardan, çevreden ve giyimden zevk alırsınız. Birlikte sanatsal aktivitelere katılmak, yeni restoranlar keşfetmek ve alışveriş zevkli olacaktır. Bu konularda ortak zevklere sahipsiniz. Boğa...
  5. Ben Oğlak Sevgilim Boğa

Ben Oğlak Sevgilim Boğa

ben oğlak sevgilim boğa eğer bir Boğa'ya tutuldunuzsa gerçek aşkı buldunuz demektir. İkiniz her yönden uyuşur ve tatmin olursunuz. Lüks, zevk ve sonunda mutluluk. Boğa burcunun güneşi sizin 5.evinize yani gerçek aşk ve zevk evinize düşmektedir, ona aşık olmanıza şaşırmamalı! Boğa burcu güvenilir, sağlam, pratik ve azimlidir. Onda bir eşte aradığınız tüm özellikler var. Siz evliliğe gerçekçi...

Sayfayı Paylaş