gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben Hancı Sen Yolcu Elbet Bir Gün Yine Görüşürüz Deyiminin Anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben Hancı Sen Yolcu Elbet Bir Gün Yine Görüşürüz Deyiminin Anlamı nedir kızlar bu deyimin açıklaması lazım bana

Ben Hancı Sen Yolcu Elbet Bir Gün Yine Görüşürüz Deyiminin Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları - Seninle Bir Dakika

Gece Yolcuları - Seninle Bir Dakika

Seninle bir dakika Umutlandırıyor beni Bir dakika siliyor canım Yıllarin özlemini 2x Hasret tükenmez gibi Kavuşmak bir dakika Sevmek bir ömür sürer Sevişmek bir dakika 2x Seninle buluşmamız Bir dakikada geçti Gözlerin gözlerimi canim Bir dakikada içti(2x) hasret tükenmez gibi kavuşmak bir dakika sevmek bir ömür sürer sevişmek bir dakika(3x)
  2. Muazzez Ersoy - Elbet Bir Gün Buluşacağız

Muazzez Ersoy - Elbet Bir Gün Buluşacağız

Elbet bir gün buluşacağız Bu böyle yarım kalmayacak x 2 İkimizin de saçları ak Öyle durup bakışacağız x 2 Belki bir deniz kenarında El ele maziyi konuşacağız x 2 Benim içimde yanan ateş var Sevgilim ne zaman buluşacağız Benim içimde yanar ateş var Sevgilim ne zaman kavuşacağız Sevgilim ne zaman buluşacağız Sevgilim ne zaman kavuşacağız __________________
  3. Ben,Yine De "Sen Olurum"

Ben,Yine De "Sen Olurum"

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir annem bu lafı çok kullanıyor ne demek acaba bu Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı merak ettim:S

Sayfayı Paylaş